Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, CHP Ödemiş İlçe Başkanlığı ile birlikte düzenlediği Ankara çıkarması sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarete CHP YDK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat ile CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter de katıldı. Ödemiş’in geleceğine dair projeleri Lider’e anlatan Başkan Eriş, bölgedeki üreticinin sorunlarını ve taleplerini aktardı. Kılıçdaroğlu, Eriş’in aktardıklarını not aldı. Başkan Eriş ayrıca 3-6 Kasım tarihleri arasında Ödemiş’te düzenlenecek olan 17. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’ne Kılıçdaroğlu’nu davet etti.

Ziyareti sosyal medya hesabı üzerinden aktaran Eriş şunları söyledi, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP Ödemiş ailesi olarak ziyaret edip bölge üreticimizin sorunlarını ve taleplerini aktardık. Yeşil endüstrinin kalbinde düzenleyeceğimiz 17. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergimize katılmak üzere şehrimize davet ettik. Hemşehrilerimizin selamlarını ilettik. Umut, huzur, bereket ve aydınlık dolu günler için geliyor gelmekte olan.”