Tire Belediyesi, asansörleri denetliyor Tire Belediyesi, asansörleri denetliyor

“Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekişerek umutlarımızın filizlendiği bir yıldır. Acı ve tatlı hatıralarıyla 2023 yılını geride bırakırken, önümüzdeki 2024 yılının Ülkemiz ve şehrimiz Tire için iyi bir şekilde geçmesi adına hangi adımların atılması gerektiğini düşünerek; zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz.
 
 Yeni umutlarla karşıladığımız 2024 yılında da Tire’mizin her alanda gelişmesi için yeni projeler üretip vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda belediyemizin tüm imkânlarıyla, her geçen gün artan heyecanımızla şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz.
 
Tüm dünyada barış ve huzurun tesis edilmesini ve Gazze’ de devam eden insanlık dramının son bulmasını dilerken, vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
 
Bu vesileyle; 2024 yılının, ülkemize ve hemşehrilerimize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni ediyor, saygıdeğer vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlik dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Editör: Tutku İç