YERELGÜÇ/DİLEK AYVALI

Buna göre de Tire Ticaret Odası Meslek Komiteleri Asil ve Yedek Üyeleri ile Oda Meclisi Asil ve Yedek Üyeleri Seçiminin 03 Ekim 2022 Pazartesi günü, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri, Disiplin Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri Seçimi ile Birlik Genel Kurulu Asil ve Yedek Üyeleri Seçiminin de 10 Ekim 2022 Pazartesi günü Tire Ticaret Odası ilçe binasında yapılacağı Tire İlçe Seçim Kurulu Başkanlığınca duyuruldu.

Tire Ticaret Odası Başkanlığını 2018 yılından bu yana Tireli İş İnsanı Mehmet Nadir Delikanlı büyük başarılarla yürütüyor.

Başkan Mehmet Nadir Delikanlı Yerelgüç Gazetesine yaptığı açıklamada, “Tire Ticaret Odası Başkanı olarak 4 yıl daha Tiremizdeki iş dünyasına hizmet etmek için Tire Ticaret Odası Başkanlığına adayım” dedi.

Elektronik ortamda Bakanlık ve Birlik bünyesinde yer alan ortak veri tabanından alınan seçme ve seçilme hakkına sahip olan üyelerin meslek gruplarına göre hazırlanan listeler 15 – 16 – 19 Eylül 2022 (Perşembe, Cuma ve Pazartesi) tarihlerinde 08:00 – 17:00 saatleri arasında 3 (üç) tam iş günü süreyle Tire Ticaret Odası Binası ilan panosunda asılı bulundurulacak, 19 Eylül 2022 Pazartesi günü saat 17:00’da askıdan indirilecek.

03 Ekim 2022 Pazartesi günü yapılacak olan Meslek Komiteleri Asil ve Yedek Üyeleri ile Oda Meclisi Asil ve Yedek Üyeleri Seçim sonuçları; 04 Ekim 2022 Salı günü Tire Ticaret Odası binasında asılmak üzere ilan edilecek ve seçim sonuçlarına yapılacak itirazlar Başkanlığımızca aynı gün incelenip karara bağlanacak.