Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Demokrat Parti Ödemiş İlçe teşkilatı, Ödemişli gençlerle bir araya gelerek Ödemiş’te ki eksiklikler ve bu eksikliklerin nasıl giderileceği, gençlerin talepleri ve geleceğe dönük yatırımlarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. 


Toplantıya, Demokrat Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Avukat Tolga Tombaş, Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanı Kahraman Murat Ateş, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Orçun Bağcı’da katıldı.
Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, “Ödemiş’in geleceğini gençlerle inşa edeceğiz.  Gençleri dinliyoruz. Onların fikirleri, istekleri her zaman önem arz edecek. Birlikte çok güzel şeyleri hayata geçireceğiz. Kazanan Ödemiş olacak. Önce gençlerimize ayrım yapmaksızın, önemseyip sahip çıkacağız ki hem Vatanımızı, hem Cumhuriyetimizi koruyup milletimizin haklarını savunabilelim” dedi.


“KIRSALDAN KENTE TÜM ÇOCUKLARIMIZA VE GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ.”

Göreve geldiğinde özellikle Ödemiş gençliği için yapacakları projeleri anlatan, Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, “En başta sahipsiz bırakılan gençlerimizin her sorununa çare bulmaya çalışan, onları dinleyen, sığınabilecekleri bir belediye olacak.  Çocuklarımız ve gençlerimizi her konuda bilinçlendirerek, kendisini dış tehditlerden ve olumsuzluklardan koruyabilen özgüvenli gençler yetiştirme yönünde çalışmalar yapacağız. Çünkü onlar ödemişimizin ve ülkemizin gelecekleri.  Özellikle maddi sıkıntılar sebebi ile okumakta zorluk çeken öğrencilerimize destek çıkacağız. Bugün yemek parası bile bulmakta zorlanan ihtiyacı olan öğrencilerimiz için Ödemiş’te belirleyeceğimiz farklı noktalarda ücretsiz yemek hizmeti sunmayı amaçladık. Bağımlılık bataklığına sürüklenen gençlerimizi toplumdan dışlamak yerine onlara sahip çıkıp bağımlılıkla mücadelelerinde tam destek vereceğiz. 
Bunun yanında gençlerimiz için boş zamanlarını değerlendirebilecekleri eğlence tesisleri (bowling, paintball, gogart..),  yüzme havuzları projelerimiz en kısa zamanda hayata geçirilecek.  Futbol, Voleybol, Hentbol, Basketbol, Jimnastik, Güreş ve farklı spor dallarında faaliyette olmalarına imkan sağlayacağız.  Diğer taraftan sportif imkânları dışında meslek edindirme kursları açarak meslek edinmeleri konusunda destek çıkacağız.  Ödemiş’in kırsalından başlayıp merkezine kadar tüm gençlerimizin eğitimlerini kolaylaştırmak, sosyal ve kültürel anlamda gelişimlerini sağlayabilmek amacıyla belediyenin tüm imkânlarını seferber edeceğiz”  dedi.

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ KURBAN DERİLERİNİ TOPLAYACAK ÖDEMİŞ BELEDİYESİ KURBAN DERİLERİNİ TOPLAYACAK

Editör: Tutku İç