HABER / BURCU TUNÇ

Burada mahalleli tarafından sevgi seli ve alkışlarla karşılanan Güleç’e en büyük desteği ise Muhtar Şakir Karataş veriyor. 

Tüm mahalle sakinlerini Güleç’e destek vermeye davet eden Balabanlı Mahallesi Muhtarı Şakir Karataş Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç’in başkanlık adaylığını tam olarak desteklediğini belirtti.

KENDİSİNE ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI DİYORUM. ÇÜNKÜ BALABANLI’DAN ÖDEMİŞ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK ÇIKACAK

TARIMIN NABZI ÖDEMİŞ’TE ATACAK -TARIM FUARINI ÇİFTÇİMİZİN AYAĞINA TAŞIDIK TARIMIN NABZI ÖDEMİŞ’TE ATACAK -TARIM FUARINI ÇİFTÇİMİZİN AYAĞINA TAŞIDIK

Balabanlı mahallesi muhtarı Şakir Karataş Başkan Adayı Güleç’in mükemmel bir başkan olacağına ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi planlara sahip olduğuna inandığını ifade ederek “Her ne olursa olsun gücümün yettiği kadar Dilek başkanımızın arkasındayım. Balabanlı mahallesi sakinleri olarak sizler de kendisine sahip çıkın. Beş yıldır bize ne verdiler? Benim kimseye diyet borcum yok. Kimseden de çekindiğim yok. Bu da böyle bilinsin. Kendisine Ödemiş belediye başkanı diyorum. Belediye başkan adayı demiyorum. Balabanlıdan Ödemiş belediye başkanı olarak çıkacak. Ondan böyle söylüyorum. Dilek Acar Güleç kardeşime, kızıma bunun sözünü veriyorum” dedi.

İSTERDİK Kİ ÖDEMİŞ HEM MERKEZDE HEM KIRSAL DA ÇOK GÜZEL BİR YERE GELSİN. AMA MAALESEF GÜN GEÇTİKÇE DAHA DA KÖTÜ HALE GELDİ

Görmüş olduğu samimiyet ve sevgiye şu sözlerle karşılık veren Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç “Muhtarıma çok teşekkür ediyorum. Balabanlı da benim köyüm, Kaymakçı da benim köyüm, Bıçakçı da benim köyüm. Allah’ın izniyle bir yola çıktık. Dört aydır gezmedik yer, çalmadık kapı bırakmadım. Hala gezmeye devam ediyorum. İsterdik ki Ödemiş hem merkezde hem kırsal da çok güzel bir yere gelsin. Ama maalesef gün geçtikçe daha da kötü hale geldi. Bunun sebebi yöneticilerdir. Güvenip bizlerin oy verdiği Ödemiş’i yönetsin dediklerimizdir. Bizim kimsenin siyasi kimliği ile ilgili bir derdimiz yok. Çünkü hepimiz bu vatani seviyoruz. Hepimiz Atatürkçüyüz, hepimiz Cumhuriyetçiyiz ve Cumhuriyetin değerlerine saygı duyuyoruz. Hepimiz bu memlekette dinimizi de yaşıyoruz. En önemlisi Ödemiş’te hepimiz üreticiyiz. Mustafa Kemal Atatürk köylü milletin efendisidir demiştir. Ama köylü maalesef ezmişlerdir, görmezlikten gelmişlerdir. Bu zamana kadar biz geldiğimizde Allah’ın izniyle o imkanlarımızda var önceliğimiz kırsal mahallelerimizdeki üretim yollarını yapmak olacak. Gelir gelmez yapacağız bunu yapacak gücümüz var. Daha önce de vardı ama yapmadılar. Hepsinin hesabını sormaya geliyorum. Bunun hesabını hep birlikte soracağız. Biz de ayrıştırma yok. Kimsenin siyasi kimliğini sormuyorum. Ödemişli’mi Ödemiş’i seviyor mu? Üretiyor mu? Ödemiş için bir şeyler yapıyor mu beni ilgilendiren tek şey bu “dedi.

Editör: Tutku İç