DP’Lİ ALTINTAŞ’IN ÖDEMİŞ’LE İLGİLİ ÖNERGESİNE CEVAP DP’Lİ ALTINTAŞ’IN ÖDEMİŞ’LE İLGİLİ ÖNERGESİNE CEVAP

Bu açıklamalara karşılık AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen de bir açıklama yaparak şunları söyledi, “Bu borçlar yapılırken belediyenin çekilen kredilerde ve satılan taşınmazlarda imzanız veya oyununuz yok muydu? Seçim kampanyası sürecinde ben kooperatif başkanıyım belediye en iyi ben yönetirim diye seçim çalışmalarında söylemlerde bulunmadınız mı?
Ödemiş belediyemizin borcunu siz bizlerden daha iyi biliyordunuz. 
Şimdi bizden öncekiler Tufan bırakmıştır diyerek 10 yılda Ödemiş Belediyesi kötü yönetilmiştir deyip hizmet edemez duruma gelmiştir diye açıklama yapıyorsunuz ve hizmet yapamayacağınızı ifade ediyorsunuz yani hala bahane üretiyorsunuz geçen dönemde bu dönemde seçimlerde hizmet yapacağız deyip vatandaşımızdan oy isteyen Siz değil miydiniz?
Niye hizmet etmediniz Büyükşehir yasasından sonra bu borçlar daha çok olmuştur diye arkasına sığınıyorsunuz.
Ödemiş halkı bu dönem bizlere muhalefet görevi vermiştir seçim sürecinde Ödemiş için verdiğiniz tüm vaatlerin projelerin takipçisi olacağız.
Sayın Turan seçim sürecinde yapılan istişarede Ödemiş'te siyasi barışı sağlayıp verdiğiniz sözleri size  tekrar hatırlatmak istiyorum. Belediye personellerine yaptığınız mobing ile çalışan emekçi kardeşlerimize gurur ve onurunu zedelemiş aile içi huzurlarını da derdest etmiş bulunmaktasınız. Herşeyden önce sizin şahsınıza yapılan bir propaganda içinde bulunmayan işçi kardeşlerimiz her biri aile geçimlerin bireylerdir.
Benim yaşım itibariyle son 25 yılda seçilmiş hiçbir belediye başkanımız Emekçi kardeşimizin siyasi görüşüne veya kimlerin yanında olduğunu bakmaksızın işini yapan tüm Emekçi kardeşlerimizin yanında olmuştur şu anda yaptığınız yer değişimleri ile çalışan Emekçi kardeşlerimizin iş sahası olmamasına rağmen şantiyeye Park bahçeye ve temizlik işlerine sürülmüştür. seçim sürecinde sizlerle koşan Emekçi kardeşlerimiz yok muydu Tabii ki vardı olacak da sizlere buradan sesleniyorum yaptığınız yanlıştan bir an önce dönün işini yapan yapmayan Emekçi kardeşlerimin tespitini iyi yapıp bir an önce yaptığınız haksız ve adaletsiz atama hatalarından geri dönün ve  bir an önce aile içi huzurlarında gelmesini sağlayın güzel ilçemizde tekrardan siyasi barışı sağlayın buradan tekrar söylüyorum Bizler Ödemiş için yapacağınız güzel işler ve projelerde yanınızdayız. Ödemiş için Merkezi hükümetten İstediğiniz tüm projelerde Elimizi değil gövdemizi taşın altına koymaya hazırız.  Sizler yaptığınız hatadan bir an önce dönmeye davet ediyorum.
 

Editör: Tutku İç