AK Parti İzmir 2.Bölge Milletvekili Adayı Eyyüp Kadir İnan, Ödemiş Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Şen ve beraberindeki heyet Ödemiş Ticaret Odamızı ziyaret etti.

Ziyarette; Ödemiş'in ekonomik potansiyelinin artması ve gelişimi için iş dünyasının talepleri aktarıldı. Ödemiş’in ülke ekonomisine sağladığı katkılar ve ticari sorunları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ödemiş Ticaret Odası olarak hazırlanan "İlçe sorunları, sektör sorunları ve ekonomik sorunların yer aldığı" rapor sunuldu.

Mayıs ayında yapılacak olan Genel seçimlerde Milletvekili adayı olan Eyyüp Kadir İnan ziyaretinde Ödemiş’in kendisi için önem arz ettiğini ve seçildiği taktirde bu bölgeye hizmet gelmesi için elinden geleni yapacağını söyledi. İnan Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Surav'a misafirperverliği için teşekkür etti.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Surav, AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Eyyüp Kadir İnan’ı ağırlamaktan memnun olduğunu dile getirerek, çıkmış oldukları bu yolda kendilerine başarılar diledi. Mayıs ayında yapılacak olan seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olması temennilerinde bulundu.

Editör: Gülçin Kargaoğlu