AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy arasında diyalog açık kalan mikrofona yansıdı. 

Ödemiş ‘te Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, İESOB Başkanı Yalçın ATA ve AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı'nın katılımıyla gerçekleştirilen esnaf buluşması düzenlendi. 

Toplantıya Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı ve yönetimi, MHP Ödemiş İlçe Başkanı ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, oda temsilcileri katıldı. 

Ödemiş Sanayi Sitesi kentsel dönüşüm konusunun yer aldığı toplantıda Belediye Başkanı Mehmet Eriş yeni sanayi sitesi için hazırlanan projeyi sunmak için kürsüye çıktı. Eriş konuşmasında katılım gösterenlere teşekkür ederek, diğer parti temsilcilerinin çağrılmamış olduğunu vurguladı.

Konuşma yapılırken AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ile Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy arasındaki diyalog Yerelgüç'ün  mikrofonuna takıldı. 

Eriş’in diğer partilerin çağrılmaması konusu ile ilgili yapılan sohbette Çankırı’nın Kaymakam Aksoy’a ‘ne olmuş’ diye sorduğu, ardından Çankırı’nın Eriş’in sözlerine karşılık “seni de çağırmayacaktık” dediği Yerelgüç gazetesinin o sırada açık olan mikrofonu ile kayda geçti.

Editör: Tutku İç