Samimi bir havada geçen ziyarette, karşılıklı destek mesajı verildi.

İYİ Parti başkanını seçiyor... İlk tur sonuçları belli oldu İYİ Parti başkanını seçiyor... İlk tur sonuçları belli oldu

BAŞKAN UĞURLU’DAN TAM DESTEK SÖZÜ

Ak Parti Tire İlçe Başkanı A. Kadir Uğurlu, Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Tire Kadın Kolları Başkanı Meral Ünalan, Gençlik Kolları Başkanı Burak İşer, İlçe Yöneticileri ve Meclis Üyeleri de katıldı.
Ziyaretle ilgili konuşan Ak Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Uğurlu, “AK Parti İlçe Başkanlığı olarak, Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte, Tire Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu'na makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendilerinin nazik karşılamaları ve samimi sohbetleri için şükranlarımızı sunuyoruz. İlçemizin yararına yapılacak projelerde tam destek vermeye hazır olduğumuzu belirttik. Başkan Hayati Okuroğlu ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz.” Dedi.


BAŞKAN OKUROĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP’li Belediye Başkanı Hayati Okuroğlu, “Propaganda sürecinde nasıl sağduyu içinde bir kampanya izlediysek görev süremiz boyunca da aynı şekilde olacağız. Tire hepimizin. Tire’nin yararına olacak her işte, siyaset gözetmeksizin işbirliği yapıp, ilçemize ve halkımıza hizmeti getireceğiz. Çünkü Tire, her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor. Nazik ziyaretleriyle bizlere bu hedefte destek olacaklarını açıkça gösteren Ak Parti Tire İlçe Başkanı Sayın Kadir Uğurlu nezdinde, tüm partililere teşekkür ediyorum.” Dedi.
Ziyaretin sonunda Başkan Okuroğlu, Ak Parti heyetiyle hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Editör: Tutku İç