YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

AK Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı, Ödemiş Atatürk Mahallesi Sefa Kavşağı girişinde Ödemiş Seçim Koordinasyon  merkezini açtı.

Açılışa Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Asuman Karakayaoğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tufan Aka, AK Parti İzmir Eski İl Başkanı Ömer Cihat Akay, AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Eyüp Kadir İnan ve partililer katıldı.

AK Parti İzmir Eski İl Başkanı Ömer Cihat Akay yaptığı konuşmada şunları ifade etti, “14 Mayıs’ta Türkiye’nin geleceğinin kararını vereceğiz” Bir  tarafta Cumhurun İttifakı, Türkiye’yi muasır  medeniyetler seviyesine çıkartmak için 20 yıl gayret eden dünyanın lideri hepimizin Cumhurbaşkanı öbür yanda da her türlü terör örgütleriyle beraber, onlara kucak açmış, 40 bin şehidimizin kanı ellerinde olanlarla ittifak yaparak seçimi gidecek karşı taraf var. Biz burada Türkiye’nin İstiklalini, istikbalini, hürriyetini ve toprak bütünlüğünü  korumak için varız. Her bir oya sonuna kadar sahip çıkmak zorundayız. Oy bizim namusumuzdur”

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Eyüp Kadir İnan yaptığı konuşmada şunları söyledi,

“Ödemiş’te 14 Mayıs’ta sandıklar Recep Tayyip Erdoğan diye patlayacak. Son 20 yıldır yaptığımız işler ortada, yapacaklarımız da ortada. Ödemiş Devlet Hastanemizi açtık mı, açtık. Şu an pırıl pırıl çalışıyor. TOKİ’miz hayırlı uğurlu olsun. 15 Mayıs’tan itibaren Ödemişli hemşerilerimizin bu genç kardeşiniz her zaman emrinizde olacaktır. Şimdiden buradan sizlere söz  veriyorum. Birgi orada Bademli burada. Ödemiş’in tanıtımı için çok gayret göstereceğim. Ödemiş Kiraz yolunu 2023 yılsonunda bitiriyoruz. Ödemiş Kiraz Yeni Demiryolu projesi hem Ödemişli ve Kirazlı hemşerilerimiz için kazandırılmasını seçim beyannamesinde yazdık. Burası düşmana ilk kurşunun atıldığı yer O nedenle burada  terör işbirlikçilerin işi yok. 2,5 yıldır karanlık odaklarda terörle Kandille iş birliği yapanlara Ödemişli hemşerilerim 14 Mayıs’ta çok güçlü bir hesap sorması lazım. Bu sıradan bir seçim değil iki tane oy alacağım diye terör örgütlerinden tırsıp onların himayesi altında kalanlara ders verme günüdür.”

Editör: Gülçin Kargaoğlu