YERELGÜÇ/AYDIN UYSAL

Kahvaltıya Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ve eşi Selma Eriş, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı İbrahim Surav, Ödemiş Çağdaş Yaşamı Destekleme  Derneği Başkanı Ümran Akça Ateş ve Dernek Yönetimi, Ödemiş Eski Belediye Başkanı Bekir Keskin, Ödemiş ADD yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş yaptığı konuşmada, “Atatürk ün değerleri ile onun ilkeleriyle yollumuza daima devam etmemiz gerekiyor. Atatürk zor koşullarda bile şunu söylemiştir ben hiçbir zaman umutsuz olmadım. Yoluna çıkan engelleri tek tek aşarak yolunu devam etmiştir. O yüzden yolumuza çıkacak engeller bizi alıkoymamalı hedeflerimizden. Cumhuriyetin onuru değeri yaşamalı ve yaşatmalıyız” ifadelerini kullandı.

Ödemiş ADD Başkanı Metin Kıral yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Bizler kuruluşun ve kurtuluşun lideri Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden gidenleriz. Atatürkçü düşünceyi sadece anlatmak değil, örgütlemek için var gücümüzle çalışacağız .En büyük ilkemiz Cumhuriyet ve Atatürk değerlerine bağlı nesiller yetiştirmek olacaktır. Bu yolda sizin desteklerinizle birlikte çok önemli işleri imza atmak istiyoruz. Baharın başladığı bugünlerde her şey çok güzel olacak diyorum.”

BİRGİ KAZIMPAŞA ORTAOKULU ANLAMLI BİR SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI BİRGİ KAZIMPAŞA ORTAOKULU ANLAMLI BİR SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPTI