Yeni Müdür Yüzbaşıoğlu'nun mesajı

Tire İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Aydın Yüzbaşıoğlu kurumun sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak şunları kaydetti, "22 Mart 2022 tarihi itibariyle Tire İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım.

Yeni Müdür Yüzbaşıoğlu'nun mesajı

HABER:DİLEK AYVALI

Tire ilçemizde eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin heyecanını ve haklı gururunu yaşıyorum.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlerimize ve Tire'mize bizlerden önce hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılarının devamını diliyorum.

İş ve gönül birliği içerisinde Tire'mize, eğitim öğretimin her alanında, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirerek, bu çalışmalara yenilerini ekleyebilmek gayesiyle, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanarak göreve geldim. Bilgi çağını yaşadığımız bu dönemde Büyük Önder Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına bağlı, düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte başaracağız, büyük bir aile olacağız.

Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personellerimize, velilerimize, tüm Tirelilere saygı ve sevgilerimi sunarım."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284