banner281

ÖTO'dan 750 öğrenciye hediye

Ödemiş Ticaret Odası geleneksel olarak yaptığı eğitim yardımlarına bu yılda 750 öğrenciye eşofman takımı yardımı yaparak devam etti.

ÖTO'dan 750 öğrenciye hediye

Her yıl olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Odamıza sağladığı destekle, temin edilen eğitim yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Ödemiş İlçe genelinde İlköğretim okullarında eğitim gören 750 öğrenciye dağıtılmak üzere Eşofman Takımları Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Yönetim Kurulu Üyelerimiz aracılığı ile teslim edildi.

Oda Başkanı Rıfat Eriş; “ 750 öğrenciye dağıtılmak üzere eşofman takımları Ödemiş Milli Eğitim, Kiraz İlçe Milli Eğitim ve Beydağ Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda okuyan öğrencilere Odamızca teslim edildi. İhtiyaç sahibi öğrenciler okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlendi. Ve dağıtımı da buna göre yaptık. İhtiyaç sahibi herkese ulaşmaya çalıştık. Eğitim öğretime her yönden destek olmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek adına, bu yardımları yapacağız. Bizim birinci önceliğimiz insana yapılan yatırımdır. Amacımız çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde iyi şartlarda yetişmesi için, eğitim ve öğretimine devam etmesi için gerek altyapı gerek fiziki olarak okulların hazırlanmasıdır. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı görmek bize en büyük mutluluktur. Tüm öğrencilerimize okul hayatında başarılar temenni ediyor ve eşofman takımlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214