Astrolojide bu hafta

25 Ekim Pazartesi günü boyunca Ay İkizler burcunda.

Astrolojide bu hafta

Ay’ın açıları uyumlu olduğundan, yapacağımız iş ve girişimler açısından uyumludur . Ay’ın Jüpiter ile uyumlu açısının etkili olduğu uluslararası işler, eğitim-öğretim, yayıncılık konuları, finansal konular, hukuksal işler, seyahatlerle ilgili işlerde gelişmeler yaşanabilir ve Ay’ın Mars ile uyumlu açısının etkili olduğu risk isteyen işlerde, sportif aktivitelerde, efor ve güç isteyen işler bize iyi gelebilir.

26 Ekim Salı gününe geçişle birlikte Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Ay’ın Güneş ile uyumlu açısının etkili olduğu sevdiğimiz kişilerle bir araya gelmek, yapacağımız başvurularda etkili sonuçlar alabiliriz. AY-Kiron karesinin duygusal yaralanmalara dikkat. Ay-Uranüs sekstilinin etkinleştiği gece saatlerinde değişik olumlu olaylar ortaya çıkabilir.

27 Ekim Çarşamba günü boyunca Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Venüs-Neptün karesinin etkisi ilişkilerimizde hayal kırıklığı ve aldanmalara açık biz zamandayız. Ay-Merkür karesinin etkili olduğu kararsız bir enerji akışı var. Ay-Neptün üçgeni manevi açıdan daha güzel bir akış var. Uyum ve uzlaşma sağlayabiliriz.

28 Ekim Perşembe günü Yengeç burcunda ilerliyor. Venüs-Neptün karesinin etkisi ilişkilerimizde hayal kırıklığı ve aldanmalara açık biz zamandayız. Ay-Merkür karesinin etkili olduğu kararsız bir enerji akışı var. Ay-Neptün üçgeni manevi açıdan daha güzel bir akış var. Uyum ve uzlaşma sağlayabiliriz.

28 Ekim Perşembe günü Yengeç burcunda ilerliyor fakat 12 .07 Aslan burcuna geçiyor. Ay’ın Mars-Plüton karesini çalıştırdığı sert ve gergin olaylarınız yaşanabilir . En azından öğleye kadarki zaman diliminde riskli, tehlikeli işlerden ve kişilerden uzak durun . Gün geneline hâkim olan Venüs-Jüpiter arasındaki uyumlu açının olumlu etkisi, finansal konularda gelişmeler yaşanabilir.

29 Ekim Cuma günü boyunca Ay Aslan burcunda ilerliyor. Ay’ın Satürn-Uranüs karesinde bazı sistemlerde ani beklemedik gelişmeler ve gecikmeler olabilir. Ay’ın Merkür ile uyumlu açısı sağlıklı bir iletişim yaşanabilir. Bugün en büyük bayramımızı kutluyoruz. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

30 Ekim Cumartesi gününün büyük çoğunluğunda Ay Aslan burcunda ilerliyor. Ay’ın Venüs ile üçgen açısı ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanabilir. Güneş-Satürn karesi özellikle otoriteyi temsil eden kişiler, yaşça büyük kişiler, olgun kişilerle ilişkilerde zorlanmalara dikkat !!! Mars, Akrep burcuna geçiyor ve harekete geçme, mücadele etme ve mücadelemizi derinleştirme arzumuz artmaya başlıyor. Ay Başak burcuna geçiyor.

31 Ekim Pazar günü boyunca Ay Başak burcunda ilerliyor. Ay’ın Güneş ve Uranüs ile uyumlu açı dengeli bir enerji akışı var. Önemli görüşmeler, konuşmalar, buluşmalar uygundur. Eğer fiziksel olarak bunu yapamıyorsak, sanal olarak yapabiliriz. Amaç bugün bize amaçlı kazandıracak yeni işler yapılacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214