YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Kiraz ve Beydağ ilçelerinde görücüye çıkan TOGG daha sonra Ödemiş’e getirildi. Ödemiş’te Hükümet Meydanı'na getirilen otomobile yoğun ilgi gösteren Ödemişliler yakından inceledikleri aracın yanında fotoğraf çektirdi, yetkililerden bilgi aldı.

Otomobili yakından görmek ve içerisinde fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşlar zaman zaman yoğunluk oluşturdu.

KAPISINI AÇTIĞINIZDA TÜRK MALI YAZAN BİR ARACA BİNMEK ÇOK GURUR VERİCİ

AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen Yerel Güç’e yaptığı açıklamalarda, “Vatandaşın araca yoğun bir ilgisi ve talebi var. Bizde bir Ödemiş turu yapma şansı bulduk. Gören herkes ‘Milli gururumuz TOGG diye bağırıyor. Kapısını açtığınızda Türk malı yazan bir araca binmek çok gurur verici. Çanakkale’ye gittiğimde böyle bir milli duyguyu yaşamıştım. Şu an da çok duyguluyum. Mühendislerimize de çok teşekkürler ediyoruz. Bu bir mühendislik harikası olmuş. Bunun siyasi görüşü yok. Bu tüm ülkemizin gururu. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

CUMHURBAŞKANIMIZA VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

TOGG ‘u inceleyen AK Partili kadınlar ise “Çok beğendik gururlandık. Cumhurbaşkanımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Her kadının rahatlıkla kullanabileceği bir araç. Milli gururumuz” dediler.

Büyük bir heyecanla aracı inceleyen AK Partili gençler ise “Aracı çok beğendik. Muazzam. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Ülkemizde şu sıkıntı, bu sıkıntı var deniliyor. Biz de bazı şeylerin farkındayız. Ancak bir dünya liderimiz var. Ülkemiz için, savunma sanayimiz için yapılanlar ortada. Yıllardır yapılamayan yerli araç artık yollarda. İnşallah ülkemizi daha güzel günler bekliyor. Dışa bağımlı olmayan, daha çok üreten ve gelişen bir ülke olmaya devam edeceğiz” dediler.

Editör: Gülçin Kargaoğlu