YEREL GÜÇ/ BUSE BAĞCI

MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Ayşegül Ekşi, yaklaşık iki ay önce Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongresinde başkan seçilen Ceyhun Kınlı’yı ilçe başkanlığında ziyaret etti.

İzmir’de yeni seçilen bütün ilçe başkanlarının ziyaret etmeye devam eden MHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Ayşegül Ekşi, “Bugün MHP Ödemiş İlçe Başkanım ve yeni yönetim kurulunu tebrik etmek için burada bulunuyoruz. Başkanımıza hayırlı olsuna geldik Tire’den. Ben tüm İzmir’deki teşkilatları yavaş yavaş gezmek istiyorum. Bütün başkanlarıma hayırlı olsun demek istiyorum. Tabi burası benim doğduğum ve büyüdüğüm memleket olduğu için ayrı bir özenle ayrı bir sevinçle burada bulunuyorum” dedi.

Ödemiş’e hizmetin gelemediğini vurgulayan Ekşi, “14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerini MHP ve Cumhur İttifaklarına güvendiğiniz bu millet demokratik bir şekilde göstermiştir. Millet tercihini istikrardan yana kullanmıştır. Kendi aralarında bile anlaşamayan masadan oturup kalkan birbirlerinden haberi olmayan kriz ve kaos dolu masa senaryolarına halkımız bir dur demiştir. 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Küçük Menderes Havzası’nın MHP ve Cumhur İttifakında desteği perçin edilecektir. Bölgemizde örneği bulunan Kiraz, Bayındır, Aliağa, Kınık gibi belediyeler incelendiğinde hükümetle paralel hareket ettikleri için kesintisiz ve üstün hizmet almaktadırlar. Ödemiş’te, Tire’de, Beydağ’da yaşayan vatandaşların da kesintisiz ve bir numaralı hizmet almak hakkı değil midir? Beş yıldır Ödemiş’i yönetenler hiçbir hizmet vermediği alenen ortadadır. Doğup büyüdüğüm şehir Ödemiş’in de hizmet almaya ve istikrara hakkı vardır. MHP’nin ve Cumhur İttifakının güzel projelerden yararlanması için biz MHP ve teşkilatlarımız elimizden geleni yapacağız. Başbuğu Alparslan Türkeş’inde dediği gibi “konu makamsa hepiniz ölün, konu vatan ise hepimiz ölelim” Kişisel hırslar koltuk sevdalıları yüzünden İzmir’in son zamanlardaki büyükşehirdeki başarısızlığını çok iyi analiz etti artık İzmirliler. Bugünden sonra merkezden yerele tek yürek olmuş Türkiye vaktidir. Hedefimiz üretken bir belediyecilik, bunu yapmak için de MHP ve teşkilatları yeter diyoruz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

MHP Ödemiş İlçe Başkanı Ceyhun Kınlı, “Geçtiğimiz dönem MHP İzmir 2.Bölge Milletvekili adayı sayın Ayşegül Ekşi hanımefendi partimize kongre sonrasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Kendilerine Milliyetçi Hareket Partisi ve yönetim kurulu adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu