YERELGÜÇ/BURCU TUNÇ

Otomativ sektörü üzerine bir işletme açan kardeşler Ödemiş’te elektrikli otomobil kulvarında Türkiye’nin yerli ve milli üretimi olan TOGG marka otomobilinde satışını yapıyor.
Cumhuriyet Mahallesi Menderes Caddesi No:70 çevre yolu üzerinde yapılan açılışa Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Başkan yardımcıları Mustafa Gerçek ve Levent Başer, MHP İlçe Bşkanı Ceyhun Kınlı, Ödemiş Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Tahir Silay, muhtarlar, Günay ailesi ve yakınları ile davetliler katıldı.


Açılış öncesi bir konuşma yapan belediye başkanı Mehmet Eriş ‘Yeni işyerlerini Ödemişlilerin hizmetine sunan Mehmet Ali Ve Mücahit kardeşlerimize ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun. Yerli otomobilimiz TOGG da burada. Onu da görmekten ve incelemekten memnun olduk. Bol, bereketli işler diliyorum’ dedi.
Kaymakam Fatih Aksoy ise ‘Bu güzel günde güzel bir iş yerinin açılışında bulunmaktan mutluyuz. Mehmet Ali Günay ve Mücahit Günay kardeşlere yeni işyerlerinin hayırlı uğurlu olmasını, bereketli olmasını diliyorum. Ayrıca yerli ve milli üretimimiz olan TOGG’u burada görmek bizler için güzel bir sürpriz oldu. Hayırlı bol kazançlar diliyorum’ dedi.
Duaların okunmasının ardından Kaymakam Fatih Aksoy ,Belediye Başkanı Mehmet Eriş ,Günay ailesi ve beraberindekiler hep birlikte açılış kurdelasını kestiler.


İşyeri sahiplerinden Mehmet Ali Günay Yerel Güç’e yaptığı açıklamada ‘Yerli ve milli olan TOGG marka otomobilimizi ilk getiren firmalardan biriyiz. Tamamen elektrikli olan bu otomobil ve diğer elektrikli araçlar için burada üniversal bir şarj istasyonu kurdurduk. TOGG’un  en güzel yanlarından biriside elektrikli olduğu için çok tasarruflu olmasıdır. Malum şu an yakıtlar çok yüksek olduğu için avantajlı bir araçtır. Gelip görmek isteyen herkesi bekleriz. Şarj istasyonu şu an iş yerimizde kurulu. Ortalama şarj süresi 5 saat civarı sürüyor. Şarjı tam ise TOGG ile 500 km civarı yol katedilebiliyor. Burada binek otomobil ve motosiklet segmentin de araçlar satacağız. Tüm araçlarımız ekspertiz garantilidir. Bizim için her şeyden önce güven geliyor. Cumhuriyet Mahallesi Menderes Caddesinde eski fuar alanındayız. Vatandaşlarımızı bekleriz”dedi.

Editör: Gülçin Kargaoğlu