Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç Bozdağ’da sevgi seli ile karşılandı.
Seçim çalışmalarına hızlı başlayan ve dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Dilek Acar Güleç, havzanın çatısı ve İzmir’in Uludağ’ı Bozdağ mahallesini ziyaret ederek sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmadı. 
Bozdağ Mahallesi sakinleri tarafından sevgi seli ile karşılanan ve ‘Bahane bulmak için değil çözmek için varız’ diyen Güleç, Bozdağ merkezdeki ve yöresel ürünlerin satışının yapıldığı Kırkoluk mevkiindeki esnafların şikâyetlerini dinledi.

 


BENİM NE İSTEDİĞİM DEĞİL, VATANDAŞIN NE İSTEDİĞİ ÖNEMLİ
Buradaki tüm sorunlara çözüm olacaklarını vurgulayan Güleç, “Başkan olduğumda benim ne istediğim değil, siz emekçilerin ne istediği önemli. Sizlerin bulunduğu alanları daha kullanılabilir hale getireceğiz. Bununla ilgili proje çalışmalarımızı yürüten bir ekibimiz var. Sizlerin istedikleri doğrultuda bu planlamalar hazırlanacak. Ayrıca tanıtım ve reklam konusunda ciddi çalışmalar yapılarak turizm açısından hak ettiği seviyeye ulaştıracağız. Yöresel ürünlerimiz konusunda da denetleyici olup hep birlikte alınan kararlara ve kurallara uygun bir şekilde hareket edeceğiz. Özellikle ilçemize gelen ziyaretçiler tarafından tercih edilen ve mutlaka ziyaret edilmek istenen noktalardan olan birisi olan Kırkoluk için ‘ben yaptım oldu’ olmayacak. Buranın üzerinde özellikle duracak ve gelecek 100 yıla hitap eden daha otantik ve yöresel bir alana çevireceğiz. Bozdağ merkezdeki ve Kırkoluk’taki esnaflarımızın yağmur ve kardan korunması adına yeni bir proje yapacağız. Turizm açısından daha cazip hale getireceğiz.” dedi.

ÖDEMİŞ’TE UĞUR BÖCEĞİ ÖRÜMCEĞİ GÖRÜLDÜ ÖDEMİŞ’TE UĞUR BÖCEĞİ ÖRÜMCEĞİ GÖRÜLDÜ


KAYAK MERKEZİNİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ
Bozdağ Kayak Merkezi’nin yılan hikâyesine döndüğünü belirten Güleç, “Bu konuda da gerekli çalışmaları yapacağız. Konusunda uzman ekipleriz ile birlikte ve yatırımcılara yardımcı olacağız. Ve bu konunun takipçisi olacağız.” 


YAPILMAYAN TELEFERİK PROJESİNİ BİZ YAPACAĞIZ
Güleç, “Havzanın turizm etkisini artıracak olan projelerden biri olan Teleferik projesi her gelen başkan tarafından seçim dönemlerinde dile getirilmiş, ancak yerine getirilmemiştir. Yıllardır bekletilen bu projeyi yapacağız.” 
Esnaflar kendilerine uygun alanların yapılmamasından ve işyerlerinin önüne yapılan saçaklarında uygun olmadığından söz ederek bu alanların yapılırken kendilerine sorulmadığını ve bu konuda da yeni bir düzenleme istediklerini ifade ettiler.

Editör: Tutku İç