Ödemiş zirvesi: Belediye Başkanları ve ilçe başkanları Ödemiş'te buluştu.

İzmir'in Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları ve ilçe başkanları Ödemiş'teki zirvede buluştu, gündemi değerlendirdi.

Ödemiş zirvesi: Belediye Başkanları ve ilçe başkanları Ödemiş'te buluştu.

Ödemiş Belediyesi Ahrandı Aile Restoran'da gerçekleşen yemekte CHP'nin İzmirli Parti Meclisi üyesi Rıfat Nalbantoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Özuslu, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı ve Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, ilçe başkanlarıyla birlikte değerlendirmelerde bulundu.
Pandemi dönemindeki dayanışma çalışmalarının yanı sıra işbirliği içerisinde hayata geçirilecek projelerin masaya yatırıldığı zirvede gündem değerlendirildi. 
Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Bozdağ ve Gölcük mahallelerinde incelemelerde bulunan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e bu ziyareti anısına Ödemiş'in tarihi fotoğraflarının yer aldığı anı defteri armağan etti.
İzmir'de pandemi sürecinde güçbirliği içerisinde halkın yanında olduğunu belirten Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, bu birlikteliğin güzel bir yansıması olarak Ödemiş'te bir araya gelerek Parti Meclisi üyesi Rıfat Nalbantoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile bundan sonraki süreçle ilgili yol haritasını gözden geçirdiklerini kaydetti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234