TİRE MHP’DEN ANLAMLI BAĞIŞ

MHP Tire İlçe Başkanlığı  yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreci nedeniyle azalan kan bağışını artırmak amacıyla başlattığı "Kan,  bağış kampanyası bugün Tire’de yapıldı.

TİRE MHP’DEN ANLAMLI BAĞIŞ
banner267

Haber: Dilek Ayvalı 

Tire Öğretmenevi karşısında Ödemiş Kızılay Kan Merkezi ile bir kampanya başlatan Tire MHP İlçe Teşkilatı, bugün partililerden ve vatandaşlardan kan istedi. Gün ortasına doğru çok sayıda partili ve vatandaşın katıldığı bağış kampanyası amacına ulaştı.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan; Türk Kızılay, yardıma muhtaç kişilerin bütün insani ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan, çıkar gözetmeksizin her şartta tüm insanlığın yardımına koşan dünyanın en köklü ve güçlü yardım teşkilatlarından biridir. Bizler de MHP olarak Kızılay ile bir organizasyon düzenleyip azalan kan stoklarına çare olalım dedik. Sağ olsun partili vatandaşlarımız başta olmak üzere bir çok vatandaşımız da kampanyaya destek verdi. Organizasyonumuza destek veren herkese teşekkür ediyorum. Biz ‘Kan ver hayat kurtar’ diyoruz. Kan bir gün hepimize lazım olabilir.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214