İlçe merkezinde vaka sayıları artıyor

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, ilçedeki koronavirüs vakalarının artış hızı ile ilgili, "Kiraz’da maalesef son durum çok ciddi, hastalığın çıktığı ilk günden bu yana en yüksek seviyede" dedi.

İlçe merkezinde vaka sayıları artıyor
banner267

Haber: Dilek Ayvalı

Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar, ilçedeki koronavirüs vakaları ile ilgili kritik açıklamalarda bulundu. Salgının ilçede hızla yayıldığına dikkat çeken Özçınar, "Son durum çok ciddi" dedi.

Başkan Özçınar yaptığı açıklamada, “Kiraz’da maalesef son durum çok ciddi. Özellikle merkez mahallemizde çıkan pozitif vakalar bugün itibariyle hastalığın çıktığı ilk günden bu yana en yüksek seviyede. Köylerimizde de durum ciddiyetini koruyor. Özellikle hastalığın temaslı ve kalabalık ortamlardan bulaştığını tespit eden ekiplerimiz çalışmalarına gece gündüz devam etmektedir. Oturmalı ev günlerimizi ve başsağlığı gibi kalabalık ve mesafesiz ortamlardan bu süreçte uzak kalmalıyız. İlçe Hıfzıssıhha Kurulumuz önümüzdeki süreçte tedbirleri arttırarak gereken önlemleri alacaktır. Maske, mesafe ve hijyene her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Unutmayın hiçbir virüs bizim önlemlerimizden büyük değildir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 14:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214