Dünya Koleji Doktor Kızartıcı ve Esmer'i ziyaret etti

Otuz yılı aşkın süredir Ödemiş Devlet Hastanesi’nde görev yapan Op. Dr. Tarkan Kızartıcı ve Dr. Engin Esmer meslek hayatlarına yeni görev yerlerinde ziyaretçilerini kabul ediyor.

Dünya Koleji Doktor Kızartıcı ve Esmer'i ziyaret etti

Haber: Dilek Acar

Op. Dr. Tarkan Kızartıcı hazırlıklarını tamamladığı muayenehanesinde Ödemiş halkına hizmet vermeye devam ediyor, Dr. Engin Esmer ise 5. Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak bizlerle olmayı sürdürüyor. Saygıdeğer doktorlarımız sağlık sektöründeki çalışmalarının yanı sıra Ödemiş'in en eski özel okullarından olan Özel Dünya Koleji'nin kurucuları olarak eğitim alanında da Ödemiş’e destek vermeye devam ediyorlar.

Özel Dünya Koleji Kurucu Temsilcisi Ayhan Çağlar, Anaokulu Müdürü Gülnaz Yeşiltepe, İlkokul-Ortaokul Müdürü Özlem Uysal, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü İlkay Kaymak ve Özel Dünya Koleji Bilgi Sistemleri ve İdari İşler Yetkilisi Serkan Ateşol doktorlarımızı yeni iş yerlerinde ziyaret ederek başarılarının devamını dilediler.

Özel Dünya Koleji, her biri alanında başarılı çalışmalar yürüten saygıdeğer kurucuları ve güçlü kadrosu ile Küçük Menderes Bölgesi’nde ilklerin ve başarıların adresi olmaya devam edecek.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234