Boynu kırılan hasta 6 saattir sedye üstünde tedavi sırası bekliyor

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne boynu kırıldığı için götürülen hasta sedye üstünde 6 saattir tedavi edilmeyi bekliyor. Hasta yakınları endişeyle beklerken, doktorların da hiçbir bilgi vermemesinden dert yanıyor.

Boynu kırılan hasta 6 saattir sedye üstünde tedavi sırası bekliyor
banner267

Haber: Faruk Çark

Yerelgüç Gazetesi Muhabiri Gazeteci Faruk Çark'ın abisi Esat Çark'ın üstüne kestiği ağaç devrildi.

Edinilen bilgilere göre, Beydağ'ın Ovacık Mahallesi'nde meydana gelen olaydan sonra mesai arkadaşlarının haber vermesiyle gelen 112 sağlık ekipleri yaralı Esat Çark'ı önce Beydağ sonra da Ödemiş Devlet Hastanesi'ne götürdü. Boynunun kırıldığı belirtilen Esat Çark, ameliyatının yapılabilmesi için İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Boynunun hassas noktasında kırık olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtilen Esat Çark'ın 6 saattir sedyede bekletildiğini ve tedaviye hala alınmadığını belirten yakınları, "Hastanın durumuyla ilgili bize hiçbir bilgi verilmiyor. Endişeliyiz. Acil olarak gelen hastanın bu kadar uzun süre tedavi sırası beklemesi inanılır gibi değil. Vatandaşlara sakin olun çağrısı yapanlar, bu durumu gelip görsün. Feryatları duysun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 19:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214