Tire1922 Kocatürk’te

Tire'nin sportif alanda gururu Tire 1922 "Öğrencileri Sporla Sporcularla Buluşturalım" Sosyal Sorumluluk Projesi ile Tire Kocatürk Okullarının misafiri oldu.

Tire1922 Kocatürk’te
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

Öğrencilerle öğle yemeği yiyen ve ardından bir söyleşide bulunan Tire 1922 futbol takımı oyuncularına ilgi oldukça fazlaydı. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerinin yer aldığı söyleşide Kocatürklü futbol sever öğrenciler Kulüp Başkanına, idarecilerine ve takım oyuncularına ilginç ve esprili sorular sordular. Her soruyu samimiyetle cevaplayan sporcular yanıtları, duruşları, hayata bakış açıları ile öğrencilere örnek olmaya çalıştılar ve soru soran, etkinliğe katılan öğrencilere günün anısına Tire 1922 atkısı dağıttılar.

Böyle bir sosyal sorumluluk projesinde yer alan Tire 1922 Futbol Kulübü Başkanı Mutlu Sarayköylü, “Tire'nin gücü, gururu olan oyuncularımızı onları merak edip öğrencilerimizle tanıştırmak için yola çıktık, genç sporcular gençlere örnek olmalı ve Tire'nin çocukları, çocuklarımızın aileleri de bu genç sporculara maçlara katılarak destek olmalı, böylelikle Tire aynı zamanda bir spor kenti olabilir. Bize bu konuda destek olan bugün ev sahipliği yapan Kocatürk Okulları Kurucusu Sayın Mustafa Kocatürk'e, Tire Kocatürk Okulları idarecilerine, öğretmenlerine ve en çok da imza için yarışan sorularıyla bizleri mutlu eden öğrencilere teşekkür ederiz” dedi.

Kocatürk Okulları Kurucusu Mustafa Kocatürk de, "Tire'nin parlayan yıldızlarını okulunuzda konuk etmekten mutluluk duyduk, öğrencilerimize katkı sağlayan her projede yer almaya hazırız. Tire 1922 Başkanı, idarecileri ve oyuncularına teşekkür eder, bu sezonda onlara başarılar dileriz” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214