ÖDEMİŞ'TE ATATÜRK KOŞUSU

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 100. yıl dönümü münasebetiyle geleneksel olarak düzenlenen Atatürk Yol Koşusu yapıldı.

ÖDEMİŞ'TE ATATÜRK KOŞUSU
banner233

Atatürk koşusuna Ödemiş Kaymakamı Kasım Fikret Dayıoğlu, Ödemiş İlçe Jandarma komutanı Yüzbaşı Hüsnü Korkmaz, Ödemiş Emniyet Müdürü Mümin Sevgen, Ödemiş ilçe Milli Eğitim müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş İlçe Milli Eğitim şube müdürü Hamza Akarçelik, Okul idarecileri, Öğretmenler, veliler katıldılar. 

Coşkulu başlayan etkinlik sevinçli, heyecanlı ve renkli görüntülere sahne oldu. Güzel başlayan ve aynı şekilde devam eden maraton sonunda dereceye giren öğrencilerin kupa ve madalyalarını almasıyla tamamlandı.

Atatürk Yol Koşusu 7 farklı kategoride gerçekleştirilirken, Küçük Kızlar Kategorisinde takımlar bazında Ödemiş Ortaokulu birinci, 3 Eylül Yatılı Bölge Ortaokulu ikinci, Ödemiş Ortaokulu B Takımı üçüncü oldular. Küçük Kızlar Kategorisinde ferdi bazında Ödemiş Ortaokulu’ndan Azra Yoltaş birinci, Ödemiş Ortaokulu’ndan Buse Özdinç, ikinci, Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu’ndan Zilşah Serin üçüncü oldu.

Küçük Erkekler Kategorisinde takımlar bazında Ödemiş Ortaokulu birinci, Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu ikinci, 50. Yıl Ortaokulu üçüncü oldular.

Küçük Erkekler Kategorisinde ferdi bazında 50. Yıl Ortaokulu’ndan Mehmet Efe Türkekol birinci, Ödemiş Ortaokulu’ndan Çağatay Aksoy ikinci, Ödemiş Ortaokulu’ndan Osman Urgaç üçüncü oldu.

Yıldız Kızlar Kategorisinde takımlar bazında Ödemiş Ortaokulu birinci, 3 Eylül Yatılı Bölge Ortaokulu ikinci, Hatipoğlu Mustafa Erdem Ortaokulu üçüncü oldular.

Yıldız Kızlar Kategorisinde ferdi bazında Ödemiş Ortaokulu’ndan Ceren Peker, birinci, Ödemiş Ortaokulu’ndan Cansu Yıldız ikinci, Ödemiş Ortaokulu’ndan Beyza Işık üçüncü oldu.

Yıldız Erkekler Kategorisinde takımlar bazında Ödemiş Ortaokulu birinci, 3 Eylül Yatılı Bölge Ortaokulu ikinci, 50. Yıl Ortaokulu üçüncü oldular.

Yıldız Erkekler Kategorisinde ferdi bazında 50. Yıl Ortaokulu’ndan Sefa Kutlu birinci, Ödemiş Ortaokulu’ndan Mehmet Kalabas ikinci, Cumhuriyet Ortaokulu’ndan İdo Ölmez üçüncü oldu.

Genç Kızlar Kategorisinde takımlar bazında Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi birinci, Ödemiş Anadolu Lisesi ikinci, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü oldular.

Genç Kızlar Kategorisinde ferdi bazında Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi’nden Sinem Peker birinci, Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi’nden Nursima Gelturan ikinci, Ödemiş Anadolu Lisesi’nden Eflal Konuş üçüncü oldu.

Genç Erkekler Kategorisinde takımlar bazında Ödemiş Anadolu Lisesi birinci, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi üçüncü oldular.

Genç Erkekler Kategorisinde ferdi bazında Ferdi olarak katılan Umut Yakanoğlu birinci, Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi’nden Fatih Ünlü ikinci, Hulusi Uçaçelik Anadolu Lisesi’nden Mahmut Tuncer üçüncü oldu.

Dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyalarını, Ödemiş İlçe Millî Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hamza Akarçelik ve bu yıl emekli olan Beden Eğitimi Öğretmenleri takdim ettiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234