İSTANBUL MARATONU’NDA ÖDEMİŞ İÇİN KOŞACAK

Ödemiş Belediyesi çalışanlarından Nurettin Zafer, Ödemiş’i Pazar günü 41.’si düzenlenecek İstanbul Maratonu’nda temsil edecek.

İSTANBUL  MARATONU’NDA  ÖDEMİŞ İÇİN KOŞACAK

Katıldığı son iki yarıştan da derece ve madalya ile dönen Zafer, İstanbul Maratonu’nda da kentin adını duyurmak istediğini belirtti. Ödemiş Belediyesi Ahrandı Aile Restoranı çalışanlarından Nurettin Zafer, 41. İstanbul Maratonu’nda 45-49 yaş grubunda Asya kıtasından Avrupa kıtasına koşacak. 6 Ekim’de Gelibolu Yarı Maratonu’nda genel klasmanda 27., kendi yaş grubunda 2. olan, 20 Ekim’de de RunAydın 10 kilometre koşusunda genel klasmanda 31., kendi yaş grubunda 3. olarak Ödemiş’e madalya getiren Zafer, Pazar günkü 41. İstanbul Maratonu için hazırlıklarını tamamladı.

Ekrem İmamoğlu’na Efe heykeli ve Ödemişspor atkısı

İstanbul’da maratonu bekleyen 46 yaşındaki sporcu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Efe heykeli ve Ödemişspor atkısı armağan etti.

Ödemiş formasıyla Pazar günü derece hedeflediğini söyleyen Zafer, “Son iki yarışımda kürsüye Ödemişspor atkısı ile çıkmanın mutluluğunu yaşadım. Daha önce de katıldığım Uluslararası İstanbul Maratonu’nun bu yılki ayağında derece elde edip Ödemiş’in adını duyurmak istiyorum. Yarışlar öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na kentimizin simgesi olan Efe heykeli ve Ödemişsporumuzun atkısını armağan ettim. Başkanımız, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda Ödemiş’teki 2 bin kişilik zeybek gösterisinden çok etkilendiğini, emeği geçenleri kutladığını söyleyip Ödemişlilere selamlarını iletti. Pazar gününe hazırım, Ödemiş Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Eriş’in destekleriyle Ödemiş için koşacağım. Destekleri için Başkanımız Sayın Mehmet Eriş’e teşekkür ederim” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234