TİRE ASAYİŞİ HAKKINDA BİLGİ ALDI

TİRE ASAYİŞİ HAKKINDA BİLGİ ALDI
banner267

Haber: Dilek Ayvalı

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, bir dizi ziyarette bulunmak üzere Tire’ye geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe binası önünde MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Muhammet Osman Ölmez, MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, MHP Tire Kadın Kolları Başkanı Ece Öztabak ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, parti binasında yönetim kurulu üyeleri ile bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu’nun Tire’deki ilk ziyareti Tire Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’na oldu. Milletvekili Osmanağaoğlu, Tire Kaymakamı Çobanoğlu’ndan Tire ile ilgili genel bilgi aldı. Tire’nin ihtiyaçları ve talepleri ile pandemi süreci değerlendirmesi yapıldı. Osmanağaoğlu buradan ayrılırken şunları kaydetti, “Sayın Kaymakamımızı makamında ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledik. Nezaketinden ve misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.”

İLÇE TARIMDA GÜNDEM TİRE’NİN SORUNLARI

Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ve beraberindekiler daha sonra Tire İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne geçerek burada Tire İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Evran’ı ziyaret etti. Ziyarette, Tire İlçe Tarım ve Orman Müdürü Evran Tire’deki tarım ve hayvancılık ile ilgili bilgilendirme yaptı. Milletvekili Osmanağaoğlu, “Tire İlçe Tarım Müdürümüz Mustafa Evran ve Müdürlük personelimizle Tiremizi, Tiremizin sorunlarını konuşup istişarelerde bulunduk, çalışmalarında kolaylıklar diledik” dedi.

DELİKANLI, ODANIN TİRE İÇİN YÜRÜTTÜĞÜ ÇALIŞMALARI AKTARDI

Tire Ticaret Odası Başkanı Mehmet Delikanlı’yı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ve beraberindeki MHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Muhammet Osman Ölmez, MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, MHP Tire Kadın Kolları Başkanı Ece Öztabak ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Delikanlı’dan Tire ekonomisi ve sanayisi ile ilgili bilgiler aldı. Başkan Delikanlı Tire’nin marka ürünleri ile ilgili yapılan çalışmaları ve projeleri Milletvekili Osmanağaoğlu’na aktardı. Osmanağaoğlu, “Tiremiz üzerine istişarelerde bulunduk. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

TİRE ASAYİŞİ HAKKINDA BİLGİ ALDI

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu’nun sonraki durağı Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. Milletvekili Osmanağaoğlu, Tire İlçe Emniyet Müdürü Kadir Şen’den ilçenin asayişi ile ilgili bilgiler alarak buradan Tire Sosyal Güvenlik Kurumu’na geçen Osmanağaoğlu burada Müdür Tuğrul Karaca ile bir araya geldi. Tire Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Tuğrul Karaca, yapılandırma çalışmalarını ve vatandaşların taleplerini Milletvekili Osmanağaoğlu’na iletti. Milletvekili Osmanağaoğlu, vatandaşın her türlü sorununun yakından takipçisi olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini kaydetti.

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu Tire’de son olarak Tire Devlet Hastanesini ziyaret etti. Osmanağaoğlu, Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Fatih Hayali’den pandemi sürecinde hastanenin yaptığı çalışmaları dinledi ve tüm sağlık çalışanları adına Başhekim Fatih Hayali’yi tebrik ederek başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Tire’deki ziyaretlerini tamamlayarak Ödemiş’e gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2021, 18:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214