Selman İçelli, “1 Nisan'da Gönül Belediyeciliğini Başlatacağız”

Cumhur İttifakı Tire’de meclis üye adayları ile bir araya geldi.

Selman İçelli, “1 Nisan'da Gönül Belediyeciliğini Başlatacağız”
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

Yerel seçimlere az bir süre kala listeler İlçe Seçim Kuruluna verildi.Bugün son şekli verilecek olan listeler sonrası partiler meydanlara inecek. Cumhur İttifakı adayı Selman İçelli geçtiğimiz gün Meclis Üyesi listesini İlçe seçim kuruluna vermesinin ardından adaylarını vitrine çıkardı.

Dün İstanbul çaycısında bir araya gelen Cumhur ittifakı adayları yapılan basın toplantısı ile halka tanıtıldı. Yapılan toplantıda yol haritasını da belirleyen Cumhur İttifakı üyeleri seçime kadar dur durak bilmeden çalışarak Tire için  yapılacak projeleri halka anlatacaklarını söylediler.

Toplantıda bir konuşma yapan Cumhur İttifakı adayı Mustafa Selman İçelli "Memeleket işi gönül işi diyerek çıktığımız bu kutlu yolda dur durak bilmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birbirinden değerli Tire’de her kesimi kucaklayacak pırıl pırıl Meclis üyesi arkadaşlarımız var. Arkadaşlarımızdaki pozitif enerji bana bir kat daha güç veriyor. Tertemiz genç bir kadroya sahipiz. Allah’ın izni ile Tire’de 1 Nisan’da Gönül Belediyeciliğini başlatacağız.

Biz inandık ve halkımıza hizmet için bu yola çıktık. Bizim partimizde küskünlük ve dargınlığa yer yoktur. Ak Parti hiç bir zaman çıkar partisi olmamıştır. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi ile Beka mücadelesi veren bir partiyiz. Allahın izni ile bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece bizim önümüzde hiç bir güç duramaz.Tire’de yapacağımız mega projeler ile İlçemizi kısa süre de şaha kaldıracağız. Memleket işi Gönül işi, bizde bu yola gönüllü olarak çıktık. Önümüzde yaklaşık 1 ay gibi kısa bir süre var. Ekibimizle birlikte halkımıza projelerimizi anlatacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214