Sağlık çalışanlarını ziyaret ettiler

Sağlık çalışanlarını ziyaret ettiler

Haber: Dilek Ayvalı

MHP Tire İlçe Teşkilatı Covid 19 pandemi ürecinde canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarını ziyaret ederek onlara teşekkür etti.

MHP Tire İlçe Teşkilatı Tire’de Covid 19 vakalarının düşüş göstermesi ile birlikte yaklaşık bir senedir geceli gündüzlü virüsle mücadele eden Tire Devlet Hastanesi ve 112 istasyonlarındaki sağlık çalışanlarını ziyaret ederek onlara karanfil verip teşekkür etti.

Tire’de vaka sayılarının yok denilecek kadar azaldığını ve bu süreçte tüm kamu kuruluşlarının virüsle mücadele ettiğinin altını çizen Tire MHP İlçe Başkanı Arif Demirkan, özellikle bu süreçte sağlık çalışanlarına vefa borçlarının olduğunu söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü. “ Ülkemiz yaklaşık bir senedir Covid-19 virisü ile mücadele ediyor. Bu kapsamda ülke olarak başta devletimiz olmak üzere  her bir bireye kadar sorumluluk yüklenerek virüste ciddi bir azalma kaydettik. Tabi bu süreçte  birileri var ki, bizler ne yapsak onların haklarını ödeyemeyiz. Onlar fedakârca çalışan sağlık çalışanlarımız. Onlar mesai mefhumu gözetmeden gerekirse ailesinden uzak kalarak bizlerin yardımına koşup korkusuzca virüse meydan okudular. Allah’a şükürler olsun şuan ilçemizde koronovirüs yok denecek kadar az. Bizlerde bunu hep birlikte kuralara uyarak başardık. MHP Tire teşkilatı olarak pandemi sürecini başından bu yana başarılı bir şekilde sürdüren Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere 112 ekipleri, filyasyon ekipleri ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürü  bir borç biliyoruz. Onlar yaklaşık bir yıldır bizim için koşuşturuyorlar. Bizlerde onlara teşekkür etmek ve bu stresli süreçte bir parçada olsun yüzlerinde tebessüm oluşturmak istedik.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214