Ödemiş’te DSP’de Bayan Belediye Başkan Adayı

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala Belediye Başkanı olabilmek için çalışmaya devam eden siyasi partilere DSP Ödemiş’te katıldı.

Ödemiş’te DSP’de Bayan Belediye Başkan Adayı
banner267

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkan adaylığını açıklayan daha sonra CHP’ye zarar vermemek adına adaylıktan çekilen Özgür Köksal’ın ardından Ödemiş’e gelerek bir basın toplantısı düzenleyen DSP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selçuk Karakülçe, “Demokrat Sol Parti buradaki seçimlerden çekilmiş değildir” açıklamasını yapmıştı.

DSP Ödemiş İlçe başkanlığı Belediye Başkan adayı olarak Güngör Demirkaya’yı gösterdi.

DSP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Güngör Demirkaya, “Demokrat Sol Parti olarak İl başkanlığımız tarafından bana görev verildi. DSP’nin kurucusu rahmetli Bülent Ecevit’in ruhuyla bu görevi kabul ettik. Ödemiş Halkı ile birlikte el ele hep beraber ekibimizle birlikte çalışmaya, sahalara inmeye hazırız. Adayımız Torbalı’dan, Ödemişli değil diyebilirler ama biz Ecevit ruhuyla yetiştiğimiz, onun ideolojisiyle hareket ettiğimiz için İzmir ve Türkiye il sınırları içerisinde DSP ve Ecevit ruhu olan tüm arkadaşlarımızla el ele vererek, güçlü bir şekilde çalışacağımıza inanıyorum. Biz ilkeli saygın ve itibarlı bir siyaset için Ödemiş’te siyaset yapmaya ve sahalara inmeye hazırız. Arkamızda güçlü bir ekibimiz var. O ekibimizle Ödemiş’in neye ihtiyacı varsa yapacağız. Bunun için de projelerimiz hazırlanacak. Ben 1974 yılından beri ailenden gelen bir Ecevit sevdalısı biriyim. Partimin her alanında görev yapan bir insanım. Bize  verilen her görevi DSP’nin birer neferi olarak kabul ederiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214