MHP ÖDEMİŞ,“YAPTIĞI İNKİLAPLAR, BİR KAÇ YÜZYILDA GERÇEKLEŞTİRİLMEYECEK İŞLERDİR"

Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı tarafından Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 81.yıldönümü dolasıyla bir mesaj yayınladı.

MHP ÖDEMİŞ,“YAPTIĞI İNKİLAPLAR,  BİR KAÇ YÜZYILDA GERÇEKLEŞTİRİLMEYECEK İŞLERDİR"

Mesajı Milliyetçi Hareket Partisi adına Basın yayın ve medyadan sorumlu ilçe Başkan Yardımcısı Kadir Peker yaptı. Peker yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı. Atatürk’ün büyük eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetini, sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır. Atatürk, tarihte teşkilatçı bir dahi, bir milletin harikalar yaratan yöneticisi ve memleketinin kurtarıcısı olarak kalacaktır. Mustafa Kemal bir millet, bütün vasıtalarından mahrum edilse dahi kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini ispat eden adamdır.

Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olma özelliğini hiçbir zaman yitirmeyecektir. Atatürk’ün başardığı işler mucize ve harika kabilindedir. Birkaç yıl içinde memleketinde yaptığı inkılaplar, birkaç yüzyılda gerçekleştirilmeyecek işlerdir”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234