MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin Kiraz'daydı

Milliyetçi Hareket Partisi Kiraz İlçe Teşkilatı, Birlik Beraberlik ve Kucaklaşma yemeğinde partililerle bir araya geldi.

Haber: Dilek Ayvalı

Kiraz Koru Otel Bahçesinde düzenlenen yemekli programa MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, MHP Kiraz Belediye Meclis Üyeleri, MHP Kiraz İlçe Başkanı Musa Özdemir, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Yemek programında partililerle tek tek sohbet eden MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, daha sonra yaptığı konuşmada şunları kaydetti, “3 yıl önce göreve geldiğim gün tatil bitti çalışma başladı demiştim. Şimdi de diyorum tatil bitti diye. Niye diyorum biliyor musunuz, ülkemizin bu kadar darda zorda sıkıntıda olduğu zamanda Türk milliyetçilerine tatil haramdır haberiniz olsun. Memleketimizin insanımızın problemlerini bu kadar iyi yakın bilen Türk milliyetçilerinin tatil yapması haramdır. Bizim tatil yapma hakkımız yok biz çalışa çalışa mücadele ede ede öleceğiz. Çünkü ülkemizde bizim dışımızda birçok insan toplulukları sadece yiyorlar içiyorlar. Bizim için güvenliğimiz her şeyin önünde. Suriyelilerin vatanı var mı yok, dini var mı yok, parası var mı yok. Hiç bir şeyi yok. Türk milliyetçileri tarihin yüklediği bir görev var. İnsanımıza vatan millet devlet sevdasını hatırlatmak vazifemiz bu” dedi.

Veysel Şahin daha sonra Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar’ı ziyaret ederek ilçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 13:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214