Duran "Yeni Şeyler Söylemek Lazım"

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran seçim çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor.

Duran "Yeni Şeyler Söylemek Lazım"
banner267

Duran, günün her saatinde farklı ziyaret programları belirleyerek kişi, kurum, kuruluş ve vatandaşlarla buluşuyor.

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran güne ilk olarak başta Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven olmak üzere Tire İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, Vergi Dairesi Müdürü Fahrettin Kul ve kamu kuruluşlarında görev yapan çalışanları ziyaret ederek başladı.

Kurum ve kuruluşları ziyaret ettikten sonra Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran seçim çalışmalarına ilçe merkezinde devam etti. Eşi Necibe Duran ile birlikte ev ziyaretlerinde bulunan Duran, Paşa Mahallesi sakinlerine misafirperverliği için teşekkür ederek mahalle ile ilgili projelerinden bahsetti.

Günlerdir ilçemizi etkisi altına alan aşırı yağışlar Tire'nin Akyurt ve Başköy kırsal mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda heyelana neden oldu. Heyelan haberini duyar duymaz olay yerine intikal eden Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanlarından çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Duran çalışanlara özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Tüm gününü dolu dolu geçiren Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran son olarak Akmescit ve Topalak Köyü sakinleri ile buluştu. Tire ve Tireliler için "Artık yeni şeyler söylemek lazım" diyen Duran "Tire'de 31 Mart sonrasında ittifak ruhuyla yeni bir sayfa açacaklarını ifade etti. Sen, ben değil, biz olduktan sonra çözülmeyecek hiçbir sorunun olmayacağını da sözlerine ekleyen Duran " Bir yanda İYİ Partililer, bir yanda Cumhuriyet Halk Partililer ile el ele vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214