Dökmeciler, “Kıratın var olduğu tek yer DP’dir”

Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler, Mahalli idareler seçimleri öncesi Beydağ, Kiraz ve Ödemiş İlçe Başkanlıklarını ziyaret gerçekleştirdi.

Dökmeciler, “Kıratın var olduğu tek yer DP’dir”
banner267

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU 

Demokrat Parti Ödemiş ilçe başkanlığını ziyaret eden İl Başkanı Metin Dökmeciler ve beraberindekileri Demokrat Parti Ödemiş İlçe başkanı Mutahhar Ateş ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe binasında karşıladılar. Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler, “Bugün buraya ziyaret etmek amacıyla gündemimize almıştık. Beydağ, Kiraz ve son olarak Ödemiş İlçe Başkanlığımıza ziyaret gerçekleştirdik. Buradan Tire ve Torbalı ziyaretlerimiz olacak. Buraya gelmekteki amacımız Ödemiş İlçe başkanlığımızın nabzını almaktı. İlçe başkanı arkadaşımızla ve yönetimiyle gerekli istişareleri yaptık. Gündemimizin ana konusu İlçelerimizde belediye başkan adaylarını tespit etmek bununla ilgili il başkanlığı ve yönetim olarak görüşmeler yaptık. Belediye başkan adaylarımızın belirlenmesi konusunda bizler bunu ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine bıraktık. Çünkü bu seçim Mahalli idareler seçimi, mahalli idarelerde Ödemişi en iyi bilen Ödemiş ilçe başkanı ve teşkilatıdır. Bu şekilde onların adaylarını Demokrat Parti adaylarını tespit etmelerini istedik. Her ilçemizde bir kaç aday adayı teşkilatlarımıza başvurmuş durumdalar. Bunları durumlarına göre liyakatlarına göre, yeni ve eski ilçe başkanlarımızın görüşlerini alarak, inşallah her yerde en iyi arkadaşlarımızı aday olarak çıkaracağız. Önümüzdeki Pazartesi gününe kadar bunu tamamlamayı planlıyoruz. 30 İlçemizde Demokrat Parti olarak aday çıkaracağız. Demokrat Parti büyük bir camiadır. Demokrat Parti yeniden Türkiye’nin taşın da toprağında çimento ve harç olmak istiyor. Demokrat Partinin olmadığı zamanlardaki yıkımları görüyoruz. Demokrat Partinin her yatırımda her yapıtta mutlaka imzası vardır. Türkiye’nin artık Demokrat Parti’ye yeniden ihtiyacı vardır. Türkiye’de yeniden ivme kazanarak tüm şehirlerde, tüm ilçe ve beldelerinde hem belediye Başkanlığı hem de Belediye meclis üyeliği olarak, hem de İl genel meclisi üyeliğinde hizmet vermeye başlayacağız. Demokrat Parti Türkiye’yi yeniden özlenen şekile büründürecektir. Yeniden iktidar olacaktır. Yeniden önümüzdeki seçimler de meclise girecektir. Milletimizin yeniden yüzü gülecektir. Çalışmalarımız bu şekilde devam ediyor.

“Tek Başımıza seçimlere gireceğiz”

“Demokrat Parti olarak Mahalli idareler seçimlerinde hiçbir siyasi partiyle ittifak yapmadan tek başımıza belediye başkanlığı seçimlerine katılacağız. Türk seçmeni, Türk vatandaşı Demokrat Partinin amblemi olan kıratı görmek istiyor. Biz inşallah yeniden Kıratımızı milletimizin oylarıyla şahlandıracağız. Demokrat Parti olarak oy pusulasındaki yerimiz 9. Sırada yer almaktadır. Kıratın var olduğu tek yer Demokrat Parti’dir” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214