Delibalta görevi bıraktı! Yeni başkan kim?

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı R.Şerif Delibalta Kongre öncesi sosyal medya hesabından görevi bıraktığını ve aday olmayacağını açıkladı.

Delibalta görevi bıraktı! Yeni başkan kim?

Ak Parti İzmir’de yönetim kadrolarını yenilemek için 8 Mart’ı bekliyor. Bu süreçte kimlerin görevde kalacağı, kimlerin ise devam edeceği konuşulurken Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı R. Şerif Delibalta, konuya ilişkin bir açıklamada bulundu.

İşte görevi bırakacağını yeniden duyuran İlçe Başkanı Delibalta’nın sosyal medya hesabından yaptığı o açıklama:

“Davamız için birlikte yol yürümekten gurur duyduğum değerli arkadaşlarım; sevgili hemşerilerim, dostlarım; AK Parti hiçbir zaman kişisel ikbal, hırs ve emellere sahiplerin çatısı olmamıştır. Hamdolsun ki bizler de bu gaflete düşenlerden olmadık, inşallah olmayacağız. Bizim şiarımız hak için halka hizmettir.2 yıldır layık görüldüğüm Ödemiş İlçe Başkanlığı ise bu yolda sadece bir araçtır. Önümüzde ki dönem İlçe Başkanlığı'na aday olmayacağımı ancak; hangi arkadaşım olursa olsun yanında olacağımı bilmenizi isterim. Biz her nerede olursak olalım davamızın neferiyiz. Mühim olan; devletimizin ve milletimizin dirliğidir. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Allah, vatanımızı ve milletimizi korusun. Yolumuz açık olsun.”

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 17:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227