Cumhur İttifakı’nın Kalesi Tire

Demirkan, "İl Başkanım Gelmeden Oturmayacağım"

Cumhur İttifakı’nın Kalesi Tire

Haber: Dilek Ayvalı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan göreve gelir gelmez ilçe teşkilatını yeni hizmet binasına taşıdı. Fakat hala makamına oturmayan Başkan Demirkan makama oturmak için İl Başkanı Veysel Şahin’in ilçe binasına gelişini bekliyor.

MHP için Tire’nin son derece önemli bir ilçe olduğunu her fırsatta dile getiren ilçe başkanı Arif Demirkan, “bu öneme binaen hemşehrilerimize en güzel şekilde hizmet verebilmek için göreve gelir gelmez yeni binamıza taşındık. Biliyoruz ki Tire Türk Milliyetçileri yani bizler için son derece önemli bir ilçe. Bir Türk İslam şehri olan Tire’nin İstiklal Savaşımız ve düşmana karşı direnişimiz açısından da son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bütün bu kıymetleri göz önünde tuttuğumuzda Tire’nin sahip olduğu milli ruh ortaya çıkıyor. Biz Türk Milliyetçileri de bu ruhu bin yıldır üzerinde taşıyan Tirelilere en güzel hizmet vermek için yeni hizmet binamıza taşındık. Hedefimiz hemşehrilerimizle bir araya gelebileceğimiz bir teşkilat mekânı oluşturmaktır.” Dedi.

Türkeş, Bahçeli ve Tire

MHP’nin merhum lideri Başbuğ Türkeş’in ve Genel Başkan Lider Devlet Bahçeli’nin de uygun programlarında Tire’ye mutlaka geldiğini sözlerine ekleyen İlçe Başkanı Arif Demirkan, “Böylesine önemli bir ilçede Milliyetçi Hareket Partisinde görev yapmak benim için büyük gurur. Bu gururu ve sorumluluklarımı bilerek insanımıza hizmet etme gayreti içindeyim. Yeni binamız bu hizmet anlayışımızın bir göstergesi olarak halkımızın hizmetinde” açıklamasını yaptı.

İl Başkanım Gelmeden Oturmayacağım

Sözlerini il başkanı Veysel Şahin’ ile ilgili düşüncelerini ifade ederek sürdüren Demirkan sözlerini şöyle tamamladı: “Bizlerde vefa, kardeşlik ve ülküdaşlık hukuku son derece önemlidir. Bu sebeple İl Başkanımız Sayın Veysel Şahin’in yeri bizde apayrı. Onunla çalışmak, Liderimizin emrinde ve teşkilatımızın çatısı altında birlikte olmak gerçekten onur verici. Bütün dava arkadaşlarımla birlikte bu gururu yaşıyoruz. Binamızdaki makamıma il başkanımız gelmeden oturmadım, oturmayacağım. Sebebi de ona duyduğum sevgi ve saygıdan kaynaklanıyor. Hizmetimi diğer odalarda veriyorum ama makama oturmak için il başkanımızın İlçe teşkilatımızı yani bizleri ziyaretlerini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhur İttifakının Kalesi Tire

Çalışmalarını “Cumhur İttifakının Kalesi Tire olacak” diyerek yaptıklarını vurgulayan MHP İlçe Başkanı Arif, Demirkan, “Cumhur İttifakı olarak hedefimizi 2023 Lider Ülke Türkiye Vizyonuna çevirmiş durumdayız. Cumhur İttifakı Muhteşem bir ahenkle Türk Milleti’nin önünü açıyor. Bu yolda tavizsiz olarak çalışmaya ve zafere yemin ettik. Tire İlçemizi Cumhur İttifakının kalesi yapacağız. Tek bir sevdamız var Türkiye, tek bir hedefimiz var o da Cumhur İttifakının zaferidir. Gönlünde başka sevda ve başka hedefi olmayanları bu yolda birlikte yürümeye davet ediyorum dedi.”

Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı Tire’nin merkezi yerinde Yıldız Meydanından bulunuyor. Vergi Dairesi’nin alt köşesinde bulunan MHP Tire ilçe başkanlığının yeni binası, ulaşım yönünde son derece önemeli bir konuma da sahip.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2020, 21:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214