Çiğli'de Akşener'in duygusal anları

Akşener, açılışta ağabeyinin fotoğrafına sarılarak ağladı.

Çiğli'de Akşener'in duygusal anları

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, üç yıl önce vefat eden ağabeyi Nihat Gürer'in ismini taşıyan parkın açılışını gerçekleştirdi. Akşener, açılışta ağabeyinin fotoğrafına sarılarak ağladı.

Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği İzmir'de Çiğli Belediyesince Harmandalı Mahallesi'nde yaptırılan Nihat Gürer Parkı'nın açılışına katıldı.
Açılış sırasında duygulandığı gözlenen Meral Akşener, "Ağabeyim iyi ve vicdanlı bir insandı. Dolayısıyla çocukların eğleneceği, oynayacağı bir yere isminin verilmesini ömrüm boyunca unutmayacağım. Emeği geçen herkese en derin teşekkürlerimi sunuyorum. Allah bin kere razı olsun. Hem çok mutluyum hem içim çok doldu." ifadelerini kullandı.

Daha sonra parkta oynayan çocukları salıncakta sallayan Akşener, vatandaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Açılışa, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve partililer de katıldı.

Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir'e gelen Akşener'i 'hoşgeldiniz' diyerek karşıladı. Başkan Soyer, sosyal medyada yaptığı paylaşımla İYİ Parti'nin 3. yaşını kutladı. Başkan Soyer'in paylaşımı şu şekilde:
İYİ Parti'nin 3. kuruluş yıldönümü etkinliği için İzmir'e gelen İYİ Parti Genel Başkanı Sn. Meral Akşener'i karşılayıp "Hoşgeldiniz" dedim.  Bu vesileyle İYİ Parti'nin 3. yaşını kutluyor, ülkemiz demokrasisine hayırlı olmasını diliyorum.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234