CHP TİRE'DE EMEKLER KARŞILIKSIZ KALMADI

CHP İzmir İl Başkanlığı ve Tire İlçe Başkanlığı, yerel seçimlerde sandık görevi yapan üyelerine teşekkür belgelerini takdim etti.

CHP TİRE'DE EMEKLER KARŞILIKSIZ KALMADI

HABER: DİLEK AYVALI

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve Tire İlçe Başkanı İsmail Güleç imzalı belgede "30 Mart 2019 yerel seçimlerinde sandıklara sahip çıkarak, inanç ve özveriyle ortaya koyduğunuz çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz" ifadesine yer verildi.

Sandık görevlilerini onurlandırma amaçlı yapılan teşekkür belgeleri takdimine CHP Tire İlçe Başkanı İsmail Güleç, Belediye meclis üyeleri Yalçın Kaya, Görkem Orucak, Gençlik Kolları Başkanı Görkem Çolak, ilçe yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları üyeleri katıldı. Düzenlenen belge töreninde geçtiğimiz günlerde ilçe başkanlığına adaylığını açıklayan Ali Haydar Öztürk de yer aldı.

CHP Tire İlçe Başkanı İsmail Güleç programda yaptığı konuşmada şunları kaydetti, “Değerli Sandık Kurulu üyelerimiz, okul sorumlularımız, Partimize gönül veren emeği geçen Cumhuriyet Halk Partililer; Bugün burada sandıklarımıza oylarımıza gerek sandık başında gerek alanda sahip çıkan mahallelerinde partimizi en iyi şekilde anlatan temsil eden sizlere il başkanlığı ve ilçe başkanlığı olarak naçizane bir teşekkür belgesi takdim etmek için toplanmış bulunmaktayız. Sandık kurullarının sandıklara sahip çıkmanın ne kadar önemli olduğunu son İstanbul seçimlerinde bir kez daha gördük. Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli arkadaşlar, kongre takvimi açıklanmış süreç başlamıştır. Önümüzdeki kongre süreci ilçemize, partimize ve ülkemize hayırlı olsun. Kongreler bizim demokrasi şönlenlerimizdir. Ve bu demokrasi şölenini partimize yaraşır bir şekilde kavgaya gürültüye mahal vermeden kimseyi ötekileştirmeden geçireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye nin birleştirici gücü CHP’dir. Baktığımızda herkesin ağzından birlik beraberlik mesajları verilmektedir. Fakat ben olayı farklı bir açıdan değerlendireceğim. Artık bu partide ben olayı olmamalıdır. Baktığımda ben yaparım ben toparlarım gibi söylemler görüyorum. Artık bu dil değişmelidir biz olma zamanıdır. Biz yani buradaki herkes. Birleştirici olan altında bulunduğumuz bu çatıdır. Kişiler gelip geçicidir.

 Sözlerimi Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün 9 Mayıs 1935’te Partimizin Kongresinde üyelerimize hitap ettiği konuşmasındaki son sözüyle bitirmek istiyorum, ‘Ulusa hizmet yolunda bütün varlığımızla çalışmak, parti üyelerinin bozulmaz andıdır.’ Arkadaşlar İktidar yolunda yürüdüğümüz bu kongre  sürecinde bu şiarla hareket etmek tek amacımız ve beklentimiz olmalıdır. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234