CHP ÖDEMİŞ’TEN İSTANBUL YORUMU

CHP Ödemiş İlçe Örgütü 23 Haziran Pazar günü yapılan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenileme seçimleri sonrası rakibi Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ı 800 Bin oy farkıyla geçerek, tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı Seçilen Ekrem İmamoğlu’nun seçimi kazanmasının ardından değerlendirmelerde bulundu.

CHP ÖDEMİŞ’TEN İSTANBUL YORUMU

 HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

HAMDİ HALİS “ HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLDU”

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis,“ 23 Haziran’da İstanbul’da tekrarlanan seçimler Cumhuriyet tarihimizin hukuk, adalet ve demokrasi adına çok önemli eşiklerden biri olmuştur.

Seçim sonuçları ülkemiz adına çok olumludur. Geçerli bir sebebe dayandırılmadan iptal edilen seçim halkın sağduyusu sayesinde çok büyük bir farkla sonuçlandı. Bizler bunu halkın hukuk ve demokrasi tarafından duruşu olarak yorumluyoruz. Bu başarının elde edilmesinde başta İstanbul il Örgütü adına il Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve tüm bilgisiyle, emeğiyle, oylarıyla katkı koyan İstanbul ve İstanbul dışında gelip destek olan tüm halka şükranlarımı sunuyorum. Bu başarı Millet İttifakının Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Partinin ve tüm Cumhuriyet sevdalılarının başarısıdır. Yerel Yönetimlerden iktidara yürüyüşünde habercisidir. Güzel ülkemin güzel insanlarıyla, daha güzel günlerde buluşmak istiyoruz. “Her Şey Çok Güzel Oldu” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 19:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234