CHP'li Kılıç'tan AK Partili Dağ'a ‘anket’ çıkışı: Goebbels bile buna gülerdi!

AK Parti'nin Ödemiş Kongresi'nde anket sonuçlarını açıklayan AK Parti (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ı eleştiren Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, “Hitler’in Propraganda Bakanı Goebbels bile yaşasaydı ‘ben bile bu kadar algı operasyonunu düşünemezdim’ derdi. Bence anketlerden önce sokağa inelim, vatandaşlara soralım" ifadelerini kullandı.

CHP'li Kılıç'tan AK Partili Dağ'a ‘anket’ çıkışı: Goebbels bile buna gülerdi!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ın açıkladığı anket sonuçlarını eleştirdi. Dağ'ı Hitler'in Propaganda Bakanı Goebbels'e benzeten Kılıç, anketlerden ziyade durumun sokaktaki vatandaşa sorulması gerektiğini söyledi.

HABERİ İLK OKUDUĞUMDA GÜLDÜM
Dağ'ın açıkladığı anketleri algı operasyonu olarak gördüğünü belirten CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç, "Önce güldüm aslında haberi duyunca… Hitlerin algı ve propaganda bakanı Goebbels var. Bence o bile okusaydı gülerdi ve ‘ben bile düşünemedim, akıl edemedim’ derdi. Goebbels bile yaşasaydı ‘ben bile bu kadar algı operasyonunu düşünemezdim’ derdi. Bence anketlerden önce sokağa inelim vatandaşlara, ekonomi nasıl, memnun musunuz diye soralım. Esnafa soralım, durumunu nasıl, ne kazanıyorsunuz evinize ne götürüyorsunuz? Birlikte bir saha çalışması yapalım bu konularda… Bunlar anketlerden daha kıymetli diye düşünüyorum. Gelsinler sokakta görelim anket sonuçlarını… Bunlar kağıt üstüne olan sayılar olarak görüyorum ben" ifadelerini kullandı.

//www.yerelguc.com/siyaset/ak-parti-li-dag-partisinin-odemis-ilce-kongresinde-konustu-h22349.html

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234