Bu İttifak Sadece İki Partinin Değil, Milletin İttifakıdır

Seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerine Hasan çavuşlar, Işıklar ve Üzümler köyleri ile devam eden Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran net konuştu.

Bu İttifak Sadece İki Partinin Değil, Milletin İttifakıdır
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

Bu ittifak sadece İYİ Parti'nin ve Cumhuriyet Halk Partisi' nin değil diyen Duran "Bu ittifak bu ülkenin yarınlarına umutla bakmak isteyen işçinin,memurun, esnafın, köylünün, üreticinin yani milletin ittifakıdır" dedi.

İttifakın oluşmasında milletin menfaatinin düşünüldüğünü ve bu ittifakın kapalı kapılar ardında kirli siyasetle oluşturulmadığını da ifade eden Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran "Ben burada Millet Ittifakı' nın İYİ Partili Belediye Başkan adayı olarak bulunuyorum. Köylümüz, çiftçimiz ve üreticimiz için tüm projelerimiz hazır, sorunları biliyor, çare için geliyoruz" dedi.

Yakılan Bu Ateş Karanlık Günleri Aydınlatacak 

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran'ın köy ziyaretlerindeki kahve buluşmalarına İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu ve partililer, CHP Tire eski yönetim kurulu üyeleri, CHP Tire eski gençlik kolları başkanları ile birlikte kalabalık bir grup eşlik ederken, Millet Ittifakı'nın kadın neferleri de köylerde vatandaşların evlerine misafir oldu.

Hasan çavuşlar Köyü' nde gençlerle birlikte "Çoban ateşi " yakan Duran ülkemiz ekonomi konusunda sıkıntılı günler yaşıyor, kamuoyu araştırmaları, para piyasalarındaki hareketlenme ve bankaların 2019 sonu için öngördükleri dolar fiyatı bizleri daha da karanlık günlerin beklediğinin malesef bir göstergesi. Yerel seçimler mevcut iktidar sahibi için bir uyarı olacak ve bugün burda yakılan ateş, gönülden yerele, yerelden genele doğru giden Millet Ittifakı'nın önünü açıp, karanlık günleri aydınlatacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 14:46

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214