Başkan Çetin, “İYİ PARTİ ÇATISI ALTINDA BULUŞALIM”

İyi Parti Genel Merkez’in Türkiye genelinde başlattığı üyelik kampanyası kapsamında İzmir İyi Parti İl Başkanlığının bütün ilçelerde destek verdiği üye kayıtlarını artırma çalışmalarına Tire İyi parti yönetimi de katıldı. 

Başkan Çetin, “İYİ PARTİ ÇATISI ALTINDA BULUŞALIM”

HABER: DİLEK AYVALI

Yönetim kurulunun ve mevcut üyelerinin katılımıyla; Tire Belediyesi Kent Müzesi önündeki alanda bugün stant açarak üye kayıtlarına başladı. 

Konuyla ilgili İyi Parti Tire İlçe Başkanı Kadir Çetin şunları söyledi, “Türkiye genelinde halkımızın iyiler ve cesurlar hareketi olan partime gösterdiği teveccüh artarak sürmektedir. Bu coşkuyu artırmak için Tire İyi Parti yönetimi olarak bizde çalışmalarımızı hız verdik. Tire halkına siz bize gelemiyorsanız biz size gelelim diyerek alanlara çıktık. Gerekirse mahalle ve evlere giderek halkımızla buluşmak istiyoruz” dedi. 

23 Ekim 2019 Çarşamba günü aynı yerde,25 Ekim 2019 Cuma günüde Tire Yıldız park meydanında kayıtların sürdürüleceğini, Kasım 2019 ayı içinde daha sonra basın açıklaması yapılacağını belirten Başkan Çetin, ”Tire halkını İYİ PARTİ çatısı altında buluşmaya davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2019, 15:24

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234