Atakan Duran "Esnafımız İYİ Olacak"

Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Atakan Duran "Esnafımız İYİ Olacak"
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

İYİ Parti Ankara Milletvekili Halil İbrahim Oral, İzmir İl yönetim kurulu üyesi İbrahim Dönertaş Tire'ye gelerek Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran'ın seçim çalışmalarına destek verdi. Duran, İYİ Parti Tire İlçe Başkanı Hayati Okuroğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyesi adayları, CHP Tire eski yönetim kurulu üyeleri, eski gençlik kolları başkanları ve kalabalık bir grup ile esnaf ziyaretinde bulundu.

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler için var gücüyle çalışmalara devam edeceklerini ifade eden Millet İttifakı Tire Belediye Başkan adayı Salih Atakan Duran Tire'de kendisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde de CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer için oy istedi.

Millet İttifakı olarak İYİ Parti ve CHP'nin İzmir'de büyükşehir ile birlikte 25 ilçede ittifak yaptıklarını belirten Duran " Bunun 23ünde CHP, biri Tire olmak üzere 2 ilçede de İYİ Parti adayı altında ittifak sağladık. Karşınızda Millet Ittifakı'nın İYİ Parti Tire Belediye Başkan adayı olarak bulunuyorum. 31 mart sonrasında bizler göreve geldiğimizde belediyenin tüm ihtiyaçları Tireli esnaflardan karşılanacak. Şeffaf ve adil yönetimimizle esnafımız da İYİ olacak" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214