AK Parti'den Kadir Kayak'a gece ziyareti

Sosyal medyada Türkiye gündeminde geniş yer bulan ve pek çok fenomen sanatçı tarafından paylaşılan Tireli Kadir Kayak'ı ziyaret eden Mert Falakalı, Kadir Kayak'ın ihtiyaçlarının karşılanması için harekete geçti.

AK Parti'den Kadir Kayak'a gece ziyareti

Dilek Ayvalı

Tire'de yaşayan 83 yaşındaki Kadir Kayak, sokağa çıkmasının serbest bırakıldığı 10 Mayıs gününde, ayakkabı sandığını alarak, işinin başına geçti ve gün boyu ayakkabı boyadı.

Geçimini bu işten sağlayan ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağından dolayı işini yapamayan Kadir amcanın bu görüntüleri sosyal medyada yüz binlece takipçisi olan hesaplardan paylaşıldı ve Türkiye gündemine oturdu.

AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, yönetim kurulu üyeleri Yavuz Keseli ve Salih Tabaru ile birlikte Kadir amcayı haberi duyar duymaz evinde ziyaret etti. 

Geçiçi olarak gıda yardımında bulunan başkan Falakalı, "Kadir amcamızın sıkıntılarını dinledik. Şu an acil ihtiyaçlarını giderdik. AK Parti ilçe başkanlığı olarak amcamıza gerekli olan ihtiyaçları konuştuk. İhtiyaçları konusunda ailemize desteğimiz devam edecek" dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2020, 10:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234