Yardım kampanyası yüzde 90’ı aştı

Ödemiş’te Hastane Caddesinde bulunan Atiker Ayakkabı işletmecisi Seher İnat Bozkurt, Bayındır’da yaşayan Işıkdere ailesinin kızları SMA TİP 1 Hastası Defne’nin yardım kampanyasına katkı sağlamak amacıyla dükkânın önünde kermes düzenledi.

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Yiyeceklerin satıldığı kermesten elde edilecek gelir ile yapılacak bağışlar, Defne için açılan hesaba yatırılacak.

Gelen Organizasyon Sahibi Emre Gelen, “Öncelikle burada toplanmamızın nedeni SMA hastası Defne bebeğimizin tedavisi için gerekli olan yardımı toplayarak uçağını bindirip tedavisini yaptırmak için kıymetli esnafımız Seher arkadaşımıza destek olmak için buradayız. Çok ciddi katkılar var. Arka planda da birçok kişi bizlere destek oldular. Öncelikle ben Seher arkadaşımıza bu kermes programını düzenlediği için teşekkür ediyorum” dedi.

Atiker Ayakkabı Seher İnat Bozkurt ise “Üç gün önce başlatmış olduğumuz bir kampanyadı sadece üç gün içerisinde birçok insana ulaştık. Gerek esnaf arkadaşlarımız gerekse takipçilerimizi bize ikram hazırlayan birçok insana gerçekten çok teşekkür ediyorum. Yalnız olmadığımızı her şeyi hep birlikte başarabileceğimizi bir kez daha görmüş oldum. Gerek ikramlık hazırlıklarında gerekse birçok maddi konuda destek sağlayan birçok esnaf arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Çünkü onlar sayesinde bu kermesi düzenleyebildim. Herkesten destek bekliyoruz. Şu an defne bebeğimizin tedavisi %90.37’lik bir oranda. Şu anda çok az bir oranımız kaldı. Bunun için de kampanyalarımıza devam ediyoruz. Burada yapılan kermes için katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.

Defne için sosyal medyada açılan Defne için adım ol kampanyası da devam ediyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284