UÇAÇELİK PETROL OPET/SUNPET OLARAK HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Ödemiş’te Birgi yolu üzerinde müze yanında bulunan Opet Bayi Uçaçelik Petrol, Opet Bayisinin yeni yüzü olan Opet/SunPet’ e geçti.

HABER:GÜLÇİN KARGAOĞLU

22 yıldır Ödemiş’te kantar, oto yıkama, market ve akaryakıt hizmetleri veren Uçaçelik Petrol, küçük ilçelerdeki Opet bayileri ile aynı özellikleri taşıyan, Opet’in yeni yüzü Opet/ SunPet’e geçip artık Ödemiş’te Opet/Sunpet olarak devam edeceklerini aktardı.

İşletmeci Sedat Peynirci, “ Yaklaşık 22 senedir akaryakıt bayiliği işi yapıyoruz. Opet bayisiyiz. Şehrimize elimizden geldiğince, kantar olarak, yıkama olarak, yerel bir marketin şubesine  burada açarak vatandaşa hizmet etmeye çalışıyoruz. Ocak 1999'dan beri Opet  bayisiyiz. Daha da devam ediyoruz. Küçük ilçelerdeki Opet bayilerini Opet’in yeni yüzü olan Sunpet’e çevirmeye başladılar. Bizde Opet/SunPet’e geçtik. Her şeyimiz aynı akaryakıtımız aynı. Küçük yerlerde esnaflık daha önemli. Burada Opet’in yüzde 50 müşterisi varsa, yüzde 50 Uçaçelik olarak bizim ailemizin müşterisi var. Şuan bizim gözümüzde en iyi akaryakıt Opet’te. Elimizden geldiğince düzgün bir şekilde ticaret yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2022, 18:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284