Türkiye 100 ödüllerinde Ödemiş

Türkiye 100 ödüllerinde Ödemiş
banner267

Türkiye’nin 2016-2018 döneminde en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi kamuoyuna TC Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından geçtiğimiz ay ilan edilmişti. Türkiye 100 listesi hazırlanırken, başvuran şirketlerin son 2 yıl, yani 2016-2018 arası ciro artış hızının, dikkate alındığı belirlenmişti. Ödemiş Ticaret Odası Üyesi olan Zeki Mert İpek Fantazi Kumaş Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Firması 73. Sırada, Özen-Taş Hafriyat Temizlik Hizmetleri Yapı İnşaat Malzemeleri Taahhüt İşleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. firması da 83.sırada yer alarak Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girmiştir.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Selçuk Bütün ile birlikte Türkiye’de en hızlı büyüyen 100 şirket arasına giren Ödemiş Ticaret Odası Üyelerini işyerlerinde ziyaret etti. Başarılarından dolayı tebrik ederek, plaketlerini takdim ettiler.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat ERİŞ, Oda üyelerinden iki firmanın da Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasında yer alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ülkemizin ve tüm dünyanın yaşadığı bu zorlu süreçde vergi ödeyerek, ihracatını yaparak ülkemize en önemli katkıları sağlayan Zeki Mert İpek Fantazi Kumaş Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.,Özen-Taş Hafriyat Temizlik Hizmetleri Yapı İnşaat Malzemeleri Taahhüt İşleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. firmalarına canı gönülden tebrik ve teşekkürlerini iletti. Yaşanan zor süreçleri en az hasarla atlatmak ve ekonomilerini daha iyiye taşımak için değişen çağa ayak uydurmak en önemli önceliklerden, bizleri gururlandıran bu iki Ödemiş firmamızın başarılarının devamını dileriz, dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214