TUNÇ SOYER ÖDEMİŞ’E GELİYOR

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 11 Şubat Salı günü Ödemiş’te mahalle muhtarlarıyla bir araya gelecek.

TUNÇ SOYER ÖDEMİŞ’E GELİYOR

Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası ve Ödemiş Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen “Evde Çocuk Bakımı” kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlere de sertifikalarını verecek.
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 11 Şubat Salı günü Ödemiş’e konuk olacak. Başkan Soyer’in Ödemiş programı sertifika töreni ile başlayacak. Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası ve Ödemiş Belediyesi işbirliğiyle çalışan kadınların çocuk bakımına destek sağlanması ve kadınlara meslek kazandırılması amacıyla düzenlenen Evde Çocuk Bakımı Kursu’nu başarıyla tamamlayan kursiyerlerin sertifikalarını takdim edecek.

Belediye Nikah Sarayı ve Kongre Merkezi’nde

Sertifika töreni, 14.00’da 125. Yıl Kültürpark karşısındaki Ödemiş Belediyesi Nikah Sarayı ve Kongre Merkezi'ndeki Nikah Salonu'nda düzenlenecek.
Başkan Soyer, daha sonra 14.30’da Ödemiş Belediyesi Nikah Saray ve Kongre Merkezi'nin bu kez düğün salonunda muhtarlarla bir araya gelecek. Başkan Soyer, Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş ile birlikte muhtarların talep ve önerilerini dinleyecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 20:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227