TÜBİTAK Bölge Sergisi’ne “Ödemiş” damgası

Her yıl gerçekleştirmiş olduğu bilimsel ve sosyal sorumluluk projeleri ile ses getiren Ödemiş Ticaret Odası Anadolu Lisesi, bu yıl da TÜBİTAK Bölge Sergisi'nde yer almayı başardı.

TÜBİTAK Bölge Sergisi’ne “Ödemiş” damgası

HABER:GÜLÇİN ÖNEM
 Okulun felsefe öğretmeni Zerrin Güngör danışmanlığında çalışan 20 kişilik bir grubun ortaya çıkarmış olduğu 10 projeden ikisi TÜBİTAK bölge sergisinde sergilenmeye hak kazandı.

27- 29 Mart tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre Merkezi'nde sergilenecek stantlarda yer alan Berna Vanlı ve Esmanur Aslı Abacılar'ın  “Değerler eğitimi” alanında hazırladığı  "3. ve 4. Sınıflarda Okutulan Masalların Değerler Eğitimi Çerçevesinde İncelenmesi" adlı proje Değerler eğitimi alanında bölgede ilk 5 arasında yer alarak birincilik için yarışmaya devam ediyor. Sosyoloji alanında Ege Bölgesinde ilk 10 da yer alan Burcu Orhan ve Gözde Erek'e ait “Yaşamımızın her noktasında karşımıza çıkan cinsiyet temelli ötekileştirme" adlı proje de sergide en çok dikkat çeken projeler arasında yer alıyor.

Aynı zamanda Özel Oluşum Anadolu Lisesinde felsefe derslerine giren Zerrin Güngör'ün danışmanlığında çalışan İlker Kararmış ve Hüseyin Berke Irmak'ın hazırlamış oldukları "Meslek etiği" adlı proje değerler eğitimi alanında ilk 5 içerisinde yer almaya hak kazandı. Yarışmada birincilik için yarışmaya devam eden öğrenciler öğretim görevlilerince hazırlanmış olan jürilere projelerini sundu. Yarışma sonuçları 30 Mart 2017 tarihinde düzenlenecek ödül töreni ile açıklanacak. Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 18:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234