TOBB’dan Ödemiş’e okul müjdesi

Ödemiş’e yapılacak yeni okul ile ilgili planlamaları yapmak için Ödemiş Ticaret Borsası Başkanı A.Latif Aka, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş ve Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü Borsa’da bir araya geldi.

TOBB’dan Ödemiş’e okul müjdesi

HABER:DİLEK AYVALI

Yapılan toplantıda atılacak adımlar ve süreçler görüşülerek, bir yol haritası belirlendi. Ödemiş’e okul kazandırılmasıyla ilgili Ödemiş Ticaret Borsası Başkanı A.Latif Aka ve Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş ortak basın açıklamasında bulundu:

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında ULUSAL EĞİTİME KATKI protokolü dahilinde 154 ilçeye kazandırılacak 154 okul  içerisinde İlçemiz Ödemişimizin bulunduğunu sevinerek öğrenmiş bulunmaktayız. TOBB ’nce imzalanan Protokol dahilinde; geleceğin teminatı olan çocuklarımıza yatırımlar devam etmektedir. İş dünyası temsilcileri olarak, eğitimin ne kadar hayati bir önem taşıdığını ve kuşkusuz yapılan en önemli yatırımın eğitim olduğunu her platformda dile getirdik, getiriyoruz. Bizler biliyoruz ki,   eğitime yapılan yatırımdan asla zarar edilmez. Önümüzdeki süreçte TOBB çatısı altında Ödemiş Ticaret Odası ve  Ödemiş Ticaret Borsası olarak Ödemişimize bir okul yapacağız. Türkiye genelinde yapılacak olan okul projesinde Ödemiş olarak yer almaktan çok mutluyuz. Proje sürecini bir an önce tamamlayarak İlçemizi yeni okuluna kavuşturmak istiyoruz”.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284